click fraud detection

Захист від кредитів та боргів

Адвокати по кредитах і банківських справах юридичної компанії «Касьяненко і Партнери» є одними з небагатьох професіоналів, які практично щодня беруть участь у судовому врегулюванні цієї категорії спорів, здійснюють захист від кредитів і боргів по всій території України. Починаючи з 2008 року, ми маємо позитивний досвід наших адвокатів по кредитах на стороні боржника в судових спорах з банками по захисту від кредитів і боргів. Ведення переговорів з колекторами про списання боргу за кредитом, оскарження дій банку про стягнення заборгованості в справах про захист від кредитів і боргів. Зменшення розміру кредитної заборгованості. Захист поручителя і застави, викуп боргу, списання кредитів.

Адвокат по кредитах від юридичної компанії «Касьяненко і Партнери» повідомляє нашим клієнтам про можливість списання від 80% до 95 % кредитного боргу перед Банком або колекторами та збереження Ваших активів, які є предметом застави у справах про захист від кредитів і боргів.

blankДмитро Касьяненко має більш ніж 15-річний досвід в банківському і корпоративному праві, а також у захисті інтересів клієнтів в усіх судових установах різних інстанцій у справах про захист від кредитів і боргів по всій Україні.

Ви зможете отримати професійні юридичні відповіді на запитання пов’язані з вашими кредитними зобов’язаннями у справах про захист від кредитів і боргів, а саме, адвокат по кредитах надасть такі послуги

Як списати від 80 до 95 % кредитного боргу?

Як позбутися від кредитного боргу або не платити кредит в повному обсязі?

Як вивести іпотеку з-під застави?

Чи можна заблокувати процес стягнення боргу за кредитом від 5-30 років і при цьому не втратити предмет застави або іпотеки?

Що робити, якщо Вами займається виконавча служба? Як закрити виконавче провадження?

Чи повинен поручитель нести відповідальність за боргами позичальника? Як врятувати поручителя?

Чи можна зберегти заставне майно у своїй власності?

Як звільнити позичальника від відповідальності перед банком?

Як виграти суд з банком і при цьому звільнитися від сплати боргу?

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ: +38(067) 239-93-88, +38(044) 209-50-69

Якщо Банк у справах про захист від кредитів і боргів, не йде на поступки, а подав позов на боржника і його поручителя в суд, або справа вже знаходиться в Державній виконавчій службі, якщо ведеться претензійно-позовна робота юристами Банку, якщо служба безпеки або колекторська компанія вимагають дострокового виконання кредитних зобов’язань в повному обсязі, то послуга із захисту прав боржника ― найкращий варіант виходу з ситуації, що склалася.

Механізми, що застосовуються Юридичною компанією «Касьяненко і Партнери» по «заморожуванню» повернення кредиту на стадії судового або виконавчого провадження, у справах про захист від кредитів і боргів, сприяють зменшенню боргового навантаження позичальників. Адвокат по кредитах при «заморожуванні» кредиту застосовує як судові «ноу-хау» методи тиску на Банк, розроблені нашою юридичною компанією, так і успішні методи ведення переговорів з Банком. З метою конфіденційності наших процесуальних «ноу-хау», ми не будемо озвучувати наявні у нас нестандартні законні методи «заморожування» повернення кредиту в справах про захист від кредитів і боргів. Наші методи «заморожування» повернення кредиту успішно застосовуються нами в усіх Банках.

Юридичні послуги адвокатів у справах про захист від кредитів і боргів.

Ми надаємо реальну допомогу кредитним боржникам від неправомірних дій Банків, колекторських фірм та інших кредиторів, факторингових компаній. Юридична компанія «Касьяненко і Партнери» надає антиколекторські послуги, професійно займається наданням допомоги при виникненні питань, пов’язаних із кредитною заборгованістю, а також виникненні спірних ситуацій з Банками, лізинговими та фінансовими компаніями та колекторськими агентствами.

Адвокатські послуги у справах про захист від кредитів і боргів. Звертаючись до нас, професійних юристів і економістів, антиколекторів, клієнти гарантовано отримують повну кваліфіковану антиколекторську юридичну допомогу, економлячи свій час і свої гроші.

Захист від кредитів і боргів у справах з порукою, допомога адвокатів у банківських справах. Наші адвокат по кредитах, проаналізувавши ситуацію, попередять клієнта про можливі ризики та проблеми, проконсультують його про можливі шляхи їх запобігання, способи і варіанти виходу зі складної ситуації. У юристів Юридичної компанії «Касьяненко і Партнери» напрацьована багата позитивна практика по представленню інтересів позичальника в судах у справах про захист від кредитів і боргів.

ЗАПИШІТЬСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ. ЗАЛИШТЕ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ, З ВАМИ ЗВ’ЯЖУТЬСЯ ФАХІВЦІ.

Захист від кредитів і боргів на підставі експертного досвіду адвокатів по кредитах Юридичної компанії «Касьяненко і партнери» при вирішенні проблем з кредитами:

 • Вирішення судових спорів з банками по кредитах в усіх судових інстанціях України у справах про захист від кредитів і боргів
 • Оскарження та скасування заочних судових рішень про стягнення боргу за кредитом або звернення стягнення на предмет іпотеки
 • Блокування (заморожування) процесу стягнення боргу за кредитом від 3 до 30 років.
 • Юридичний захист позичальника від неправомірних дій колекторів (переговори з колекторами, захист від колекторів) у справах про захист від кредитів і боргів
 • Супровід процедури проведення реструктуризації, списання боргу за кредитом
 • Припинення поруки в судовому порядку
 • Списання боргу за кредитом в суді, відмова у стягненні боргу
 • Звільнення від суми боргу за кредитом
 • Вирішення спорів з виселенням з предмета іпотеки
 • Визнання незаконною перереєстрації права власності на колекторів
 • Визнання незаконним виконавчого напису нотаріуса
 • Оскарження боргу по картковому кредиту
 • Зменшення суми боргу за кредитом, у зв’язку з неправильним нарахуванням відсотків, штрафних санкцій, пені та комісій за кредитом
 • Організація проведення експертизи про правильне нарахування банком розміру кредитної заборгованості, відсотків, пені, штрафів
 • Визнання недійсними кредитних договорів із фінансовими компаніями, як такими, що порушують права споживачів
 • Оскарження незаконних умов кредитного договору, позиці, іпотеці, поруці у справах про захист від кредитів і боргів
 • Супровід викупу прав вимог за кредитом з публічних торгів в системі Pro Zorro.Продаж
 • Супровід викупу дисконтованого боргу за кредитом через факторингову компанію
 • Оскарження звіту з оцінки арештованого майна та зняття майна з публічних торгів
 • Оскарження проведення та результатів публічних торгів
 • Звільнення майна з-під арештів, накладених на підставі незаконних рішень судів щодо стягнення боргу за кредитом
 • Зняття арешту з будинку, квартири, автомобіля
 • Зняття арештів і розшуку з автомобіля
 • Повернення вилучених автомобілів у зв’язку з арештом і розшуком авто за кредитними зобов’язаннями
 • Зняття заборон і обтяжень із заставного майна
 • Зняття арештів з майна боржника у справах про захист від кредитів і боргів
 • Оскарження відкриття виконавчого провадження
 • Виключення запису про майно з реєстру заборон і реєстру іпотек
 • Отримання дисконту (знижки) при повному закритті кредиту

Якщо ви зіткнулися з проблемою кредиту в справах про захист від кредитів і боргів, ви можете записатися на консультацію до адвоката по кредитах, тел.: + 38 (067) 239-93-88 Тел.: + 38 (044) 209-50-69 і отримати особисту консультацію керуючого партнера, адвоката Дмитра Касьяненка.

Подписаться
Уведомление о
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments
blank