click fraud detection

Банки і фінансові компанії

Юридична компанія «Касьяненко і партнери» багато років займається наданням якісних адвокатських послуг у сфері фінансової галузі, банківського та валютного правового регулювання. Наші фахівці працюють як з банками, так і з іншими фінансовими установами та компаніями. При цьому до нас звертаються як юридичні, так і фізичні особи.

Ми допомагаємо клієнтам закласти міцний фундамент подальшої діяльності банку за допомогою новітніх юридичних методів і підходів. Наші адвокати та юристи готові допомогти вам на етапі створення банку, в процесі його діяльності, проведення реорганізації або ліквідації. Суттєва допомога з проблемних питань буде надана вже на етапі первинної юридичної консультації. Наша компанія активно сприяє розв’язанню нестандартних правових складнощів у сфері банківського права. Наша допомога сприяє зміцненню позицій фінансової установи в сучасних ринкових реаліях, зменшення ризиків у діяльності банку, недопущення рейдерських посягань з боку третіх осіб. Досвід наших фахівців дає нам змогу використовувати тільки найефективніші механізми захисту прав банку і його інтересів.

Консалтинг у фінансовій сфері здійснюється в усіх аспектах функціонування компанії: питання злиття і поглинання, супровід угод (локальних і міжнародних), укладання договірних відносин та ін. Юридична компанія «Касьяненко і партнери» також працює з інвестиційними проєктами в різних галузях, забезпечуючи їх стабільність і надійність.

Спектр юридичних послуг, які надає наша компанія, досить великий.

Таким чином, у сфері банківських послуг ми здійснюємо:

 • Проведення консультацій з питань діяльності банку (його філій) і адаптації цієї діяльності до реалій чинної законодавчої бази.
 • Юридичний супровід питань, що стосуються корпоративного права. Здійснення «Due Diligence» фінансової установи з наміром продажу або покупки корпоративних прав.
 • Якісне представництво інтересів банку або будь-якої фінансової установи в державних органах (НБУ, Антимонопольний комітет та ін.).
 • Здійснення роз’яснень з питань юридичного регулювання діяльності банківських установ в рамках чинного законодавства.
 • Юридичний аналіз пакету банківських документів на предмет помилок або неточностей, складання необхідних паперів: методологічних, договірних, документів співпраці та інших.
 • Юридичне регулювання з питань «Due Diligence» майнових прав. У ситуаціях, коли особа має намір передати банку майнові права (застава, іпотечний договір, оренда), або з питань майна, яке вже знаходиться в користуванні, розпорядженні, власності фінансової установи.
 • Проведення консультацій з проблем юридичного регулювання в рамках валютної законодавчої бази. Допомога в отриманні ліцензій Національного Банку України, інвестиційних дозволів, міжнародних розрахунків.
 • Розв’язання спірних питань щодо надання резидентами кредитних послуг нерезидентам.
 • Розв’язання фінансових спорів, адвокатське представництво інтересів в судових органах.
 • Юридичне регулювання діяльності кредитних союзних організацій, комерційних пенсійних фондів, лізингових фірм та інших суб’єктів.
 • Проведення консультацій з питань здійснення фінансового моніторингу клієнтських операцій, як з боку самої установи, так і інших суб’єктів (нотаріальних органів, рієлторів, бухгалтерів та ін.).
 • Роз’яснення питань, пов’язаних зі здійсненням інвестиційної діяльності у сфері житлової нерухомості (включно для фондів операцій з нерухомістю або інвестиційних фондів). Підготовка необхідних інвестиційних документів.
 • Підготовка пакету документів для здійснення довірчого управління нерухомим майном.
 • Проведення консультацій з питань, що стосуються всіх видів фінансової діяльності, ліцензування такої діяльності та отримання дозволів на її ведення.
 • Налагодження взаємин з державними органами при здійсненні фінансових операцій на ринку.

Касьяненко Дмитро Леонідович

Адвокат, керуючий партнер Юридичної компанії "Касьяненко і партнери". Починаючи з 2002 року отримав великий юридичний досвід на ключових позиціях бізнес структур та державному секторі в галузі права та фінансів.

Подписаться
Уведомление о
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments
blank