click fraud detection

Допомога в реалізації інвестиційного проєкту

Особливість реалізації та оцінка інфраструктурного інвестиційного проєкту повинні враховуватися під час підготовки фінансової моделі розглянутого проєкту. Завдяки цьому, інвестиційний проєкт буде успішним, і збільшить прибутковість у ході його реалізації. Якщо даний етап був пропущений, увага повинна концентруватися на оформленні документації, аналізі системи фінансування та інших питаннях.

Маючи великий досвід у сфері інвестування, фахівці Юридичної компанії “Касьяненко і партнери” мають вагомі переваги перед співробітниками підприємства, які дозволяють виконувати поставлені завдання ефективно й оперативно, попри складність.

Складання бізнес-плану інвестиційного проєкту

Юридична компанія “Касьяненко і партнери” надає частковий або повний супровід інвестиційних проєктів. Звернувшись до нас, ви отримаєте якісну допомогу від досвідчених фахівців ще на перших етапах підготовки фінансової моделі проєкту. Ми допоможемо скласти бізнес-план, опираючись на вивчення ситуації на ринку і наявність перспектив для розвитку у майбутньому.

Крім основних показників, в бізнес-плані буде відбита економічна, юридична та фінансова звітність. Для складання перерахованої документації ми проведемо ряд заходів, спрямованих на планування грошових потоків, юридичний аудит та ін.

Розрахунок податкового навантаження та шляхи його мінімізації

Ведення будь-якої бізнес-діяльності неможливе без зобов’язань перед державою у вигляді оподаткування. Під зобов’язаннями мається на увазі контроль сплати податків за купівлю / продаж землі на будівництво, торговельні угоди з контрагентами та ін. Підприємницька діяльність передбачає виплату частини прибутку до державного бюджету, згідно з податковим законодавством.

Законодавство України передбачає не тільки вимоги й зобов’язання перед державою, а й права суб’єкта, які дозволяють законним шляхом зменшити податкове навантаження. З огляду на специфіку даного питання, з ним може впоратися тільки досвідчений і підкований фахівець. Крім розрахунку та мінімізації податкового навантаження, наші фахівці також займаються:

  • складанням податкової документації;
  • представленням інтересів в державних податкових органах;
  • складанням та подачею скарг на роботу державних органів у зв’язку з неправильним розрахунком податкового навантаження.

Вибір земельної ділянки при реалізації інвестиційно-будівельного проєкту

Якщо інвестиційний проєкт стосується сфери будівництва, наша компанія готова допомогти у розв’язанні наступних питань:

  • установка правової історії об’єкта продажу і прав на нього продавця;
  • юридичний аналіз можливості реалізації будівельного проєкту на даній земельній ділянці;
  • складання акта вибору ділянки та інших супровідних документів, що беруть участь в угоді.

Крім перерахованих послуг, фахівці нашої компанії візьмуть на себе відповідальність за відвідування державних органів та оформлення різної документації, пов’язаної з вибором, купівлею та орендою земельної ділянки під будівництво.

Підготовка документації проєкту

Проєктна документація інвестиційного проєкту — це основа ведення інвестиційної діяльності, без якої не може існувати проєкт. Вона повинна містити повну інформацію про угоду, мати грамотне і структуроване оформлення, а також відповідати вимогам законодавства.

Неправильно складений документ або наявність помилок в ньому може стати причиною для відмови потенційних інвесторів в участі в проєкті, а також позапланової перевірки держорганів. Звертаючись за допомогою до Юридичної компанії “Касьяненко і партнери”, ви виключаєте таку ймовірність, адже рівень кваліфікації наших фахівців дозволяє ретельно опрацьовувати деталі угоди клієнтів і надавати якісний документ враховуючи усі особливості.

Кредитування інвестиційних проєктів

Для розробки інвестиційного проєкту і його реалізації в майбутньому потрібні фінансові вливання. Значна частина потоків складається з банківських кредитів, що є нормою для ринкової економіки. Плануючи звернутися до фінансової установи за кредитуванням, пропонуємо для початку звернутися до наших фахівців за допомогою. Співпраця з Юридичною компанією “Касьяненко і партнери” дозволить проаналізувати фінансові ризики, пов’язані з кредитуванням, вивчити кредитний договір, а також залучити до пошуку надійного банку досвідченого фахівця, здатного захистити позичальника від невигідних умов кредитного договору та фінансової ями в майбутньому.

Ми допоможемо розв’язати будь-яке юридичне питання, пов’язане з веденням інвестиційної діяльності в складних та нетипових напрямках.

Рейтинг
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
blankЗавантаження...
Подписаться
Уведомление о
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments
blank