click fraud detection

Реєстрація АТ

Одна з популярних форм підприємницької діяльності – Акціонерне товариство (АТ). Основна відмінність від ТОВ – це поділ капіталу на акції. Кожен власник пакета акцій має права та обов’язки. На сьогодні акціонерне товариство може бути застосовано у великому і середньому бізнесі. Є два поняття, які стосуються цієї форми господарювання, – публічна і приватна форми.

Особливості АТ

Діяльність компанії залежить від рішення зборів акціонерів. Тут немає одноосібного управління. Для прийняття рішень стосовно контролю і регулювання роботи АТ обирається склад з акціонерів. Своєрідні «вибори» відбуваються на зборах директорів.

Акціонерному товариству надається право укладати договори про співробітництво з іншими компаніями, відкривати рахунок в банку. Доступно створення дочірніх компаній і представництв. Право поширюється як на території України, так і за її межами.

Встановлені права учасників АТ:

  • участь в розподілі доходів (отримання частки прибутку, що належить учаснику за законом);
  • управління діяльністю товариства;
  • вимагати інформацію про діяльність компанії, яка реально показує поточне положення справ;
  • вихід із товариства за наявності вагомих причин.

Вклади учасників АТ можуть бути не тільки грошовими, а й майновими.

Відкрити Акціонерне товариство може кілька осіб. Назва має свої нюанси: в ній показується правова форма і тип фірми. Дозволяється скорочений варіант назви українською мовою при повному іноземною.

Процедура реєстрації акціонерного товариства

При державної реєстрації АТ необхідно врахувати багато нюансів. Практика показує, що важливим залишається момент чіткого дотримання етапів. Збір документів, оформлення виписки з реєстру, отримання електронного підпису (для документів в електронному форматі). Список далеко не повний.

Щоб уникнути можливих помилок і зекономити ваші нервові клітини ви можете довірити фахівцям Юридичної компанії «Касьяненко і партнери» підготовку реєстрації АТ з отриманням повного пакета документів після її завершення.

→ Першим етапом є складання установчого договору (його повинні підписати всі засновники АТ). У ньому прописуються основні етапи створення. Документ не діє на постійній основі.

→ Проведення закритого розміщення акцій – другий етап. Після його завершення настає черга державної реєстрації.

Проведення кожного етапу неможливо без попереднього збору документів. Основний документ – акції. Без них про жодну діяльність акціонерного товариства годі й казати. Тому дуже важливо випустити й зареєструвати акції (в чітко оговореній кількості) після підписання установчого договору.

Вся процедура реєстрації не може тривати більш як три дні. Це є термін, встановлений законом України. Але легальною діяльність АТ буде вважатися тільки після оформлення всієї необхідної інформації в Пенсійному фонді. І тільки після цього засновників можна буде привітати з повноцінним оформленням.

Професійна допомога від юридичної компанії «Касьяненко і партнери»

Звернення до фахівців Юридичної компанії «Касьяненко і партнери» виступає гідною альтернативою самостійному розв’язанню питань. Професіоналізм, порядність, сумлінне і чітке виконання всіх зобов’язань – ось короткий перелік переваг співпраці. Ми беремо на себе підготовку необхідного пакету документів і допомогу безпосередньо з самою процедурою реєстрації.

Кожен клієнт може розраховувати на:

  • правові консультації щодо призначення форми новоспеченої організації;
  • допомогу у виборі найбільш демократичної форми нарахування податкових зобов’язань;
  • поради з надання необхідних документів;
  • допомогу зі збором пакету документів (допомагає уникнути помилок і заощаджує час);
  • представництво інтересів клієнта в органах державного управління (особиста присутність клієнта не є обов’язковою);
  • виконання процедур в контролюючих та податкових органах;
  • відкриття розрахункового рахунку (допомога під час оформлення рахунку в банку);
  • за необхідності виготовлення печаток або штампів – сприяння у розв’язанні даного питання.

Кожному клієнту забезпечений індивідуальний підхід, завдяки якому виробляється найбільш зручна схема співпраці. Досягнення позитивного результату в найкоротші терміни є гарантованим.

Звернення до юристів та адвокатів компанії «Касьяненко і партнери» допоможе уникнути непотрібних помилок, заощадить ваш час, дозволить приступити до роботи без складнощів.

Касьяненко Дмитро Леонідович

Адвокат, керуючий партнер Юридичної компанії "Касьяненко і партнери". Від 2002 року, Дмитро Леонідович розпочав свій шлях у правничій сфері, пройшовши шлях від ключових позицій у бізнес-структурах до важливих ролей у державному секторі. Завдяки своєму досвіду, він став відомим фахівцем у галузях кримінального права, банківського та фінансового права, господарського та податкового права і процесу.

Подписаться
Уведомление о
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments