click fraud detection

Оформлення та укладання інвестиційної угоди

Інвестиційний договір — це документ, що регламентує аспекти відносин між замовником і інвестором. Якість і педантичність формулювання положень в документі грає вкрай важливу роль не тільки в розмежуванні прав та обов’язків, а й при вирішенні спірних ситуацій між сторонами.

Інвестиційна угода являє собою складний документ зі своїми особливостями, які можуть зіграти злий жарт з однієї зі сторін-учасників. Він складний і по структурі, і з формулювань, і за обсягом. Далеко не кожен юрист здатний грамотно підготувати інвестиційний договір, не зачепивши інтереси двох сторін. Якщо ви хочете ретельно розроблену угоду, звертайтеся до Юридичної компанії “Касьяненко і партнери”. Багаторічний досвід роботи в даній сфері дозволить нашим фахівцям оперативно і якісно підготувати документацію для укладання інвестиційного договору. Ми простежимо, щоб ваші інтереси не були зачеплені!

Юридична допомога при оформленні інвестиційної угоди

Допомога в укладанні інвестиційного договору — це мала частина того, чим займається Юридична компанія “Касьяненко і партнери”. Наші висококваліфіковані фахівці професійно підходять до питання інвестування в різні проєкти й проробляють багатоетапну роботу, щоб допомогти клієнтам обійти стороною фінансові ризики та повну втрату вкладеного капіталу.

Фахівці Юридичної компанії “Касьяненко і партнери” пропонують повний спектр послуг з оформлення та супроводу інвестиційної угоди, який включає:

  • розробку концепції проєкту;
  • підготовку бізнес-плану;
  • переговори з потенційними учасниками інвестиційного проєкту;
  • підготовку та укладення договору з урахуванням специфіки проєкту та інтересів сторін, де в пріоритеті стоять інтереси клієнта;
  • надання допомоги в створенні керівних компаній;
  • оформлення фінансових інструментів.

Укладання інвестиційної угоди не повинно обходитись без фахівця, який знає всі тонкощі законодавства України і вміє правильно складати документ, що захищає інтереси всіх сторін. Юридичний супровід підписання інвестиційного договору дозволить успішно й оперативно закрити операцію.

На етапі розробки концепції бізнес-плану і його підготовки наші фахівці проаналізують рівень прибутковості проєкту і його перспективність з точки зору інвестиційної привабливості.

Участь в переговорах з потенційними учасниками проєкту дозволить мінімізувати або виключити ризики, пов’язані з невиконанням потенційним учасником обумовлених раніше зобов’язань. Для цього буде складено угоду про конфіденційність інформації, яка буде отримана в ході обговорення проєкту.

Особлива увага інвестора падає на об’єкт інвестування: на його правовстан́овлювальну документацію, господарську діяльність, майно та інші деталі, повна картина яких викличе впевненість в замовника.

Розробка схеми інвестування передбачає роботу з актуальними вимогами законодавства на момент створення інвестиційної угоди. Знання законів та їх особливостей дозволяють нашим юристам створювати якісні та ефективні схеми інвестування, відповідно до наявних вимог.

Під час реалізації інвестиційного проєкту важливу роль відіграє контроль за виконанням зобов’язань, прописаних в угоді.

Кваліфіковані юристи Юридичної компанії “Касьяненко і партнери” забезпечать повний супровід інвестиційного договору, проконтролюють виконання зобов’язань всіма сторонами угоди, а також забезпечать юридичний захист у разі виникнення спору між сторонами.

Рейтинг
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
blankЗавантаження...
Подписаться
Уведомление о
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments
blank