click fraud detection

Медичний адвокат

Медичний адвокат з питань розв’язання спорів, пов’язаних з неналежним лікуванням, лікарськими помилками, медичними помилками, незаконними діями персоналу медичних установ та ін., завжди здатний надати вам якісну юридичну допомогу і захистити Ваші інтереси як в залі суду, так і за його межами. Пацієнт має захищати свої права на якісне лікування.

У разі неналежної якості діагностики та лікування, виявлення медичних помилок або некоректного ставлення персоналу – адвокат по медичним питанням Юридичної компанії “Касьяненко і партнери” готовий захистити Вас в судовому або досудовому порядку.

Лікарська помилка і подальше рішення подібних спорів в суді з медичними установами – це трудомісткий процес, в якому не досягти бажаного результату, якщо ви не володієте належним досвідом і знаннями. Важливо також пам’ятати, що при зверненні пацієнта до суду з позовом на медичний заклад не треба сплачувати судовий збір.

Позови щодо медичних установ (лікарська помилка) і їх представників мають певні особливості, які потрібно враховувати в обов’язковому порядку. Головною особливістю є саме проведення судово-медичної експертизи. Особи, відповідальні за експертизу, заздалегідь будуть попереджені про кримінальну відповідальність за підробку результатів або їх неточність. У залі суду експертам можуть ставити питання як суддя, так і сторони спору. Все це допомагає точніше і швидше з’ясувати обставини справи та винести найсправедливіший вирок. Саме тому так важливо підібрати питання, відповіді на які доводили б правоту позивача. А з цим може впоратися лише професійний медичний адвокат, який досконально вивчив справу, яку він веде.

Відразу ж після порушення з боку медичного закладу не варто необдумано йти в суд. Перед подачею позову необхідно грамотно підібрати аргументи й докази на свій захист, переконатися в тому, що всі документи оформлені відповідно до вимог чинного законодавства. Тільки після цього можна розраховувати на успішне розв’язання вашої проблеми. Компетенція в правовій сфері, пов’язаної з медициною – це основне положення при виборі кваліфікованого адвоката за медичними справами.

Медичний адвокат буде домагатися:

 • повної компенсації сплаченого лікування і діагностики;
 • оплати медичних препаратів;
 • надання можливості для доліковування;
 • компенсації моральної шкоди у справі, де присутня лікарська помилка;
 • повернення решти витрат, пов’язаних з лікуванням і діагностикою, у справі, де присутня лікарська помилка;

Захист інтересів і послуги юриста з медичних справ? Медичний адвокат. Чи реально залучити лікаря до відповідальності за медичну недбалість?

Пацієнт і його права у справі, де присутня лікарська помилка. Наш медичний адвокат з медичних справ надасть наступні послуги для захисту ваших прав та інтересів у сфері медичного права:

 1. консультація юриста з будь-яких питань стосовно медичного права;
 2. аналіз договірних відносин у сфері медицини (медична страховка, договір про медичне обслуговування);
 3. представництво в судах усіх інстанцій (участь, представництво інтересів в судових інстанціях по всій території України, правоохоронних органах);
 4. захист докторів, медпрацівників, лікарів і пацієнтів від висунутих претензій, незалежно від медичної галузі та складності справи, підготовка документів, консультації, виїзні зустрічі, переговори з медичних питань;
 5. встановлення факту наявності лікарської помилки, медичної недбалості, розголошення конфіденційної медичної інформації;
 6. відшкодування заподіяної життю і здоров’ю шкоди;
 7. стягнення моральної компенсації;
 8. повна компенсація вартості діагностики, лікування і реабілітації;
 9. повна компенсація моральної шкоди пацієнтам, що постраждали від неякісного лікування.

Звернути увагу також варто і на такий факт, як проведення досудової експертизи. Саме ця експертиза здатна визначити схему ваших подальших дій через невідповідність наданих раніше медичних послуг і того, як вони повинні були бути надані. Відповідальність може понести не тільки конкретний лікар, а й цілий медичний заклад. Таким чином, лікаря, який порушив Ваші права, позбавлять ліцензії, або зобов’яжуть відшкодувати завдані збитки.

Звернення до суду, в цьому випадку, це одна з небагатьох можливостей для захисту своїх законних прав у галузі медицини.

Для захисту наших клієнтів ми надаємо такі послуги:

 • проведення консультації щодо особливостей правового регулювання в медичній сфері;
 • проведення досудових переговорів з представниками державних органів та/або медичних установ;
 • юридичний аудит договорів і угод у медичній галузі права;
 • захист інтересів пацієнта в суді, у справі, де присутня лікарська помилка;
 • допомога під час проведення кримінального діловодства, пацієнт у кримінальному процесі;
 • доказ акту здійснення лікарської помилки, допущення халатності, розкриття лікарської таємниці та ін.;
 • допомога в отриманні матеріального і/або морального відшкодування;
 • отримання компенсацій за недобросовісно надані медичні послуги, пацієнт має право на грошову компенсацію;
 • оскарження дій (бездіяльності) осіб в області медичної діяльності. Пацієнт має право на захист.

Медичний адвокат надає юридичну допомогу лікарям та медичним працівникам

У справі, де присутня лікарська помилка, для повної об’єктивної картини юридичний захист лікарям і медичним працівникам також необхідний.

В Україні все ще продовжують лікувати людину, а не діяти виключно відповідно до протоколу лікування хвороби.

Це не завжди погано. В деяких випадках госпіталізації показано оперативне хірургічне втручання, хоча досвідчений фахівець може провести малоінвазивні процедури та успішно допомогти пацієнтові, при цьому не піддавши його складній операції та наслідкам після неї.

В такій ситуації лікар дбає про пацієнта, скорочує період відновлення, мінімізує можливість розвитку ускладнень, але при цьому діє «на свій страх і ризик», і збільшує можливість виникнення негативних наслідків для себе самого, у вигляді судових позовів.

Крім того, трапляються пацієнти, які завжди незадоволені медичним обслуговуванням і прагнуть стягнути моральну шкоду всюди, де тільки лікуються.

В Україні був випадок, коли пацієнт судився з більш ніж 20 медичними установами, маючи намір витребувати моральну шкоду.

Тому лікарі – професіонали своєї справи, можуть відмінно виконувати свою роботу, але це не повністю виключає для них можливість отримати повістку в суд від незадоволеного своїм станом клієнта.

В цьому випадку наш медичний адвокат в Києві зможе захистити вас від несправедливих претензій пацієнта, проблем з вашою професійною трудовою діяльністю і відновити вашу репутацію фахівця.

Адже претензії незадоволеного пацієнта можуть не тільки призвести до матеріальних втрат, у зв’язку з відшкодуванням шкоди, а й спричинити кримінальну відповідальність.

Касьяненко Дмитро Леонідович

Адвокат, керуючий партнер Юридичної компанії "Касьяненко і партнери". Починаючи з 2002 року отримав великий юридичний досвід на ключових позиціях бізнес структур та державному секторі в галузі права та фінансів.

Подписаться
Уведомление о
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments
blank