click fraud detection

Отримання умов забудови

Документ, в якому вказані планувальні та архітектурні вимоги до об’єкта нерухомості і його розміщення на земельній ділянці, називається “містобудівельні умови й обмеження”. Отримання умов забудови — це основна складова вихідних даних. Для отримання цього документу треба звернутися до Департаменту містобудування та архітектури з письмовою заявою.

Крім заяви, необхідно зібрати і прикріпити наступний перелік документів:

  • копію документа, що підтверджує право власності заявника на об’єкт;
  • ситуаційну схему із зазначенням місця розташування земельної ділянки;
  • виписку з топографо-геодезичного плану, містобудівного або земельного кадастру;
  • фото земельної ділянки та її оточення;
  • містобудівний звіт з техніко-економічними показниками майбутньої забудови;
  • заяву встановленого зразка;
  • довідку з кадастру або черговий кадастровий план;
  • при реконструкції об’єкта нерухомості — документ на право власності, техпаспорт, згода від співвласників (якщо такі існують).

Якщо в поданих документах буде виявлено хоча б одну невідповідність об’єкта будівництва загальним положенням місцевої містобудівної документації, заявник отримає відмову у видачі запитуваних документів.

Містобудівні умови та обмеження створюються у двох примірниках:

  1. Перший — отримує заявник
  2. Другий — залишається в Департаменті містобудування та архітектури, а інформація з документа переноситься до містобудівного кадастру.

Документ складається з двох частин: текстової та графічної.

→ Текстова частина складається із загальних положень, містобудівних умов і обмежень ділянки. Загальні положення складаються з інформації про заявника, даних про ділянку, назви та призначення споруджуваного об’єкта, техніко-економічних показників будівництва та ін. У документі також детально описуються виставлені вимоги до споруджуваного об’єкта, починаючи з визначення меж і закінчуючи визначенням обмежень, пов’язаних з прокладеними комунікаціями, культурними та архітектурними цінностями та ін.

→ Графічна частина документа демонструє зображення земельної ділянки з прив’язкою до містобудівного та земельного кадастру, ситуаційною схемою і топографо-геодезичним планом.

Юридична компанія “Касьяненко і партнери” допоможе вам отримати містобудівні умови та обмеження, і оптимізувати проєкт, виходячи з одержаних вимог.

Перед покупкою готового проєкту нерухомості варто розпочати з його аналізу, щоб наявні обмеження не стали на шляху до реалізації інженерних та архітектурних рішень. Визначити ці обмеження найкраще перед початком будівництва, щоб безперешкодно внести корективи. Зробити це під час зведення об’єкта буде важко, а в окремих випадках й неможливо. В результаті будівництво може бути припинено до моменту знаходження оптимального розв’язання проблеми.

Юристи та адвокати Юридичної компанії “Касьяненко і партнери” є досвідченими фахівцями, які знайдуть рішення навіть у найважчих ситуаціях.

Багато років працюючи с державними структурами ми добре знаємо вимоги законодавства України стосовно будівництва нерухомих об’єктів, і тому, як інтерпретується та чи інша вимога в містобудівних умовах. Якщо ви хочете, щоб весь процес зведення об’єкта нерухомості пройшов гладко, пропонуємо вам послугу супроводу юриста на всіх етапах будівництва.

Касьяненко Дмитро Леонідович

Адвокат, керуючий партнер Юридичної компанії "Касьяненко і партнери". Від 2002 року, Дмитро Леонідович розпочав свій шлях у правничій сфері, пройшовши шлях від ключових позицій у бізнес-структурах до важливих ролей у державному секторі. Завдяки своєму досвіду, він став відомим фахівцем у галузях кримінального права, банківського та фінансового права, господарського та податкового права і процесу.

Подписаться
Уведомление о
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments