click fraud detection

Колективні трудові спори

Колективні трудові спори належать до категорії більш серйозних юридичних справ, в яких потребується допомога адвоката.

Юридична компанія «Касьяненко і партнери» спеціалізується на розв’язанні колективних спорів і пропонує кілька раціональних виходів зі спірної ситуації.

Адвокат пропонує своїм клієнтам наступні юридичні послуги для розв’язання питань в досудовому порядку:

  • Надання детальних консультацій в усній або письмовій формі, що дозволить врегулювати спірні моменти в досудовому порядку.
  • Підтримка клієнта у процесі проведення переговорів з учасниками комісії з трудових спорів (КТС), профспілок, а також різних органів державної влади.

Допомога юриста вкрай необхідна в тому випадку, якщо колективний спір не розв’язується упродовж довгого часу, якщо були порушені права роботодавця і співробітників в цілому.

Часто трапляються ситуації, коли між працівниками та начальником виникають непорозуміння на ґрунті неправильного трактування Трудового законодавства. Як вчинити в ситуації звільнення на незаконних підставах або куди звернутися, щоб повернути невиплачену заробітну плату? Відповісти на ці та інші подібні питання можуть фахівці Юридичної компанії «Касьяненко і партнери».

Подача колективних позовів до суду відбувається тоді, коли відзначають масове порушення трудового договору з боку начальства. Це трапляється при масовому звільненні співробітників, в процесі затримки заробітної плати, грошових компенсацій, які прописані в трудовому договорі.

До списку основних завдань адвоката входить представлення інтересів своїх клієнтів в судовому засіданні. Однак головними завданнями професіонала є:

  • збір всіх необхідних доказів;
  • робота з судовою практикою;
  • оформлення пакету документів;
  • побудова стратегії захисту.

Отже, звертатися до фахівця необхідно відразу після виникнення спірної ситуації. Адвокати Юридичної компанії «Касьяненко і партнери» візьмуть участь у розв’язанні даного питання на початковій стадії, що часто допомагає розв’язати проблему в досудовому порядку.

Адвокати з трудових спорів Юридичної компанії «Касьяненко і партнери» завжди готові допомогти клієнту в рішенні спірних моментів, пов’язаних з трудовим договором.

Касьяненко Дмитро Леонідович

Адвокат, керуючий партнер Юридичної компанії "Касьяненко і партнери". Починаючи з 2002 року отримав великий юридичний досвід на ключових позиціях бізнес структур та державному секторі в галузі права та фінансів.

Подписаться
Уведомление о
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments
blank