click fraud detection

Як заморозити кредит в банку?

Як 30 років не платити кредит і відсотки, і при цьому не втратити іпотеку?

Механізми, що застосовуються юридичною компанією «Касьяненко і Партнери» по «заморожуванню» повернення кредиту, сприяють зменшенню боргового навантаження позичальників. При «заморожуванні» кредиту застосовуються як судові «ноу-хау» методи тиску на Банк, розроблені нашою юридичною компанією, так і успішні методи ведення переговорів з Банком. В цілях конфіденційності наших процесуальних «ноу-хау», ми не будемо озвучувати наявні у нас нестандартні законні методи «заморожування» повернення кредиту. Наші методи «Заморожування» повернення кредиту успішно застосовуються нами у всіх Банках.

Що буде робити Банк при «заморожуванні» кредиту?

  • блокуються процеси повернення боргу з боржника;
  • відсутність можливості у банку реалізувати предмет іпотеки (застави);
  • ведення переговорів з банком;
  • процеси з примусового стягнення боргу будуть заблоковані;
  • в деяких випадках банк готовий списати 50 – 80 % від боргу.

Що відбувається із судовим провадженням під час «заморожування» кредиту?

  • зупиняється розгляд справи в судах України на невизначений термін;
  • отримання відмовного рішення на користь позичальника або боржника. Повна відмова у стягненні грошових коштів;

Що відбувається  з виконавчим провадженням під час «заморожування»?

  • виконавець зупиняє виконавче провадження, припиняє проводження будь-яких виконавчих дій;
  • виконавець встановлює примусову реалізацію майна;
  • не допускається примусове проникнення в житло;
  • не накладаються арешти на майно;
  • не накладаються арешти на грошові кошти;
  • можливе зняття арештів з майна і грошових коштів боржника;
  • не обмежується виїзд за кордон;

Що відбувається з іпотекою (заставним майном) під час «заморожування»  кредиту?

  • зупиняються будь-які процеси, пов’язані з реалізацією предмета іпотеки (застави);
  • у деяких випадках іпотека може бути реалізована;
  • відсутність можливості у кредитора звернути стягнення на предмет іпотеки;
  • є можливість у боржника користуватися майном, отримувати дохід;

«Заморожування» повернення кредиту передбачає відстрочення повернення кредиту на тривалий термін – від трьох і більше років без сплати тіла кредиту, без сплати відсотків і штрафних санкцій, без збільшення фінансового навантаження для позичальника зі списанням від 50% до 80 % боргу, а в деяких випадках повне звільнення від боргу.

Метод «замороження» повернення кредиту не вимагає письмових погоджень з банком.

Керуючий партнер Юридичної компанії «Касьяненко і Партнери» Дмитро Касьяненко пояснив що таке «Заморожування». «Заморожування кредиту» застосовується в тих випадках, коли умови реструктуризації не підходять боржнику, або немає грошей на оплату поточного боргу за кредитом, або банк подав до суду на боржника. У більшості випадків «заморожування» повернення кредиту необхідна боржникам з метою відстрочити повернення кредиту на тривалий термін від 3(трьох) і більше років. Застосовуючи методи «заморожування» повернення кредиту  за допомогою нашої юридичної компанії, боржник отримує можливість зберегти заставне майно, а також при необхідності домовитися з банком про реструктуризацію кредиту на вигідних для боржника умовах. У період «заморожуванняи» банк не зможе стягнути кредит, не зможе забрати заставне майно.

«Заморожування» повернення кредиту відрізняється від реструктуризації тим, що в період «заморожування» кредиту зменшується боргове навантаження на боржника, а саме, боржник може, за бажанням, тимчасово не оплачувати кредит у зв’язку з фінансовими труднощами, дочекатися для себе кращих часів або викупити предмет іпотеки за 30-50% від суми боргу.

При цьому немає потреби підписувати угоду про реструктуризацію, оскільки будь-яка реструктуризація має на увазі під собою збільшення фінансового навантаження за кредитом, а «заморожування» – ні.

У більшості випадків, реструктуризація не вигідна позичальнику. У разі, коли підписується реструктуризація, боржник повинен буде погасити значну частину кредитних коштів, можуть збільшитися відсотки за кредитом, може збільшитися термін повернення кредиту і, відповідно, виплати за відсотками, крім цього, Банк може додатково вимагати поручителів або додаткову заставу, а то і зовсім збільшить тіло кредиту. У свою чергу «заморожування» повернення кредиту не тягне за собою ніякого збільшення фінансового навантаження на боржника.

Якщо Ви цінуєте свою репутацію, втомилися від постійної напруги і страхів через свій статус Боржника, хочете врегулювати свою заборгованість, наші фахівці Юридичної компанії «Касьяненко і партнери» готові знайти індивідуальне рішення для Вас, яке задовольнить Ваші персональні потреби.

Все, що Вам необхідно зробити?

Головна запорука успіху при відстоюванні своїх прав у конфлікті з банком — своєчасне звернення за кваліфікованою допомогою.

У вас виникли проблеми з виплатою заборгованості? Банк погрожує відібрати іпотечне житло? – Не затягуйте з рішенням до того часу, коли це стане ще складніше.

Для того, щоб вирішити питання з Банком, від позичальників необхідні наступні документи:

  1. Кредитний договір з Банком;
  2. Всі доповнення до кредитного договору з Банком;
  3. Іпотечний договір з Банком;
  4. Всі доповнення до іпотечного договору з Банком;
  5. Договори поруки Банку;
  6. Всі додаткові угоди до договору поруки з Банком;
  7. Всі графіки банку;
  8. Всі договори реструктуризації (якщо такі були) Банку;
  9. Фотокопії матеріалів судових справ за позовами Банку, якщо такі є (від першої ст. до останньої сторінки) . Дані документи ми можемо взяти самі в суді!
  10. Фотокопії матеріалів виконавчого провадження за заявами Банку (від першої ст. до останньої сторінки) . Дані документи ми можемо взяти самі у виконавчій службі!
  11. Виписки з Банку за вашим кредитним договором, за всіма рахунками, за весь період дії кредитного договору з моменту підписання, по сьогоднішній день;

Якісний юридичний супровід-найкраща гарантія звільнення боржників від загрози попрощатися з іпотечним майном.

Звертайтеся в Юридичну компанію «Касьяненко і партнери» вже сьогодні — у нас є величезний досвід у відстоюванні прав вкладників і позичальників банків!

Касьяненко Дмитро Леонідович

Адвокат, керуючий партнер Юридичної компанії "Касьяненко і партнери". Від 2002 року, Дмитро Леонідович розпочав свій шлях у правничій сфері, пройшовши шлях від ключових позицій у бізнес-структурах до важливих ролей у державному секторі. Завдяки своєму досвіду, він став відомим фахівцем у галузях кримінального права, банківського та фінансового права, господарського та податкового права і процесу.

Подписаться
Уведомление о
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments