click fraud detection

Реєстрація ФОП

Професіонали Юридичної компанії «Касьяненко і партнери» допомагають усім зацікавленим клієнтам зареєструвати ФОП в Києві або інших містах. Чимало бізнесменів розглядають форму підприємницької діяльності – фізичну особу підприємця – як найбільш вдалий варіант. Логіка в такому рішенні присутня. Сплата єдиного податку та відсутність необхідності наймати бухгалтера (виділяючи йому приміщення для роботи та виплачуючи заробітну плату) – виступає перевагою ФОП. Вся звітність до контролюючих органів також надається безпосередньо самим власником компанії. На практиці вищеописана форма ведення підприємницької діяльності відносно проста (рівень відповідальності, якщо порівнювати з іншими формами реєстрації, набагато нижче).

Основні етапи реєстрації ФОП

Стати власником зареєстрованого ФОП може будь-який повнолітній громадянин України. Обов’язковою умовою є дієздатність. Цікаво, що зареєструвати свій бізнес можна і в 16 років. Але в цьому випадку не обійтися без згоди батьків або опікунів. Звісно, що згода має бути офіційно завірена. Оформити ФОП на законних підставах також можуть громадяни інших країн. Від них вимагається підтвердження права на ведення підприємницької діяльності. Важливо відзначити, що перебувати в країні вони повинні за законом.

Держслужбовці не можуть відкривати свій бізнес. Перебуваючи під слідством, свою справу теж не зареєструвати. Судова заборона також накладає свої обмеження.

Визначити цілі й завдання комерційної діяльності треба до того, як майбутній «кооператор» розпочне збирання документів для реєстрації компанії. Класифікатор КВЕД в поміч. Саме за ним можна точно визначити назву діяльності початківця бізнесмена. Досвідчені фахівці рекомендують крім основної назви підібрати кілька додаткових. Таке нехитре рішення в майбутньому допоможе уникнути серйозних проблем, наприклад, під час оформлення патентів або ліцензій.

Вибір системи нарахування податкових зобов’язань вимагає чіткого розуміння суті питання. Більш того, підприємцю необхідно надати книгу, де будуть показані всі доходи та витрати. Чи слід говорити, що до оформлення книги пред’являються окремі вимоги? Спрощена система оподаткування полягає в нарахуванні та сплаті Єдиного соціального внеску. Звичайно, на додаток до сплати єдиного податку. Така система має попит у представників дрібного бізнесу.

Відмова від оформлення ФОП

Звичайно, відмова можлива через факти, що вказані в статті закону, а не через примхи реєстратора.

Отже, в яких випадках буде відмовлено у реєстрації ФОП:

  • якщо особа не має права подавати документи;
  • при забороні судового характеру (схитрувати тут не вийде, тому що всі дані занесені в державну систему);
  • при обмеженнях на обраний тип діяльності (все за законом);
  • якщо у підприємця вже є зареєстрований бізнес.

Відмова в реєстрації може бути оскаржена в суді. Нюансів і тонкощів тут дуже багато. Основний момент – «прискіпливий» збір всіх необхідних документів. Відповідність установленій формі є обов’язковою. Саме від виконання цього пункту значною мірою залежить досягнення позитивного результату. Більш того, якщо документи будуть оформлені неправильно або з похибками, їх просто не приймуть до роботи.

Звернення до Юридичної компанії «Касьяненко і партнери» допоможе вам ознайомитися з усіма перевагами й недоліками ФОП, що вплине на прийняття правильного рішення. Консультації щодо правильного вибору системи нарахування податкових зобов’язань приведуть до практичного вибору найбільш слушного способу. Питання важливо розв’язати перед відвідуванням «податківців».

Секрет успішного розвитку приватного бізнесу полягає в роботі в правовому полі. Юристи та адвокати Юридичної компанії «Касьяненко і партнери» допоможуть кожному клієнтові в досягненні бажаного результату. Швидкість, якість, професіоналізм – основні принципи роботи компанії.

Касьяненко Дмитро Леонідович

Адвокат, керуючий партнер Юридичної компанії "Касьяненко і партнери". Починаючи з 2002 року отримав великий юридичний досвід на ключових позиціях бізнес структур та державному секторі в галузі права та фінансів.

Подписаться
Уведомление о
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments
blank