click fraud detection

Зміна і перереєстрація підприємств

Процедура перереєстрації підприємства складається з декількох етапів:

 1. Оформлення і завірення документів. Перший етап передбачає прийняття рішення засновниками компанії про переїзд, покупку нерухомості під виробництво або офіс або укладення договору оренди. Останній крок обов’язковий для закріплення за компанією нової юридичної адреси.
 2. Запис оновлених реквізитів в ЄДР за місцем наявної прописки та внесення даних юридичної особи в списки держреєстру. Подібна маніпуляція займає один день і може проводиться без особистої присутності заявника. Тобто вам не потрібно витрачати час на відвідування відповідних інстанцій. На момент подачі документів в держоргани ви можете перебувати в будь-якій точці країни. Юристи та адвокати Юридичної компанії “Касьяненко і партнери”, як відповідальна сторона, беруть це на себе.
 3. Перереєстрація юридичної особи в податковій. Зміна юридичної адреси тягне за собою зміну управління податкової інспекції, яка обслуговує вашу організацію. Для цього необхідно оновити ті дані, які зберігаються в державному органі. Цю процедуру можна відтягувати, вона повинна бути закінчена після закінчення 30 днів після реєстрації юридичної адреси в ЄДР. Недотримання термінів загрожує штрафними нарахуваннями та податковими санкціями.

Юристи та адвокати Юридичної компанії «Касьяненко і партнери» пропонують комплекс послуг, пов’язаних зі зміною і перереєстрацією компаній:

 • Внесенням змін в текст статуту ТОВ;
 • Процедурою реорганізації юр. особи;
 • Перереєстрацією ТОВ, фірм і підприємств;
 • Зміною керівників підприємств, засновників;
 • Визначенням кінцевих вигодонабувачів і т. ін.
 1. Зміна та внесення змін до юридичної адреси підприємства – підготовка необхідного пакету документів для подачі в ЦНАП, податкову і т. ін.
 2. Зміна засновника ПрАТ – проводиться шляхом зборів засновників, частка в статутному капіталі яких більш як 60%, після цього вносяться зміни до ЄДР.
 3. Зміна керівника підприємства – підготовка пакету документів, а також отримання виписки з новим директором.
 4. Перейменування підприємства, компанії, фірми або організації – рішення приймається на засіданні вищого органу управління, потім пакет документів передається державному реєстратору.
 5. Внесення змін до статутного капіталу, його збільшення або зменшення.
 6. Зміна статуту ТОВ – розробка статуту та внесення змін з нотаріальним засвідченням.
 7. Переоформлення ТОВ
Рейтинг
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *