click fraud detection

Реєстрація ТОВ

Відкриття власного бізнесу передбачає певну відповідальність як фізичної, так і юридичної особи. Звичайно, бізнесмен в першу чергу думає про можливого прибутку. Але при цьому не варто забувати, що тільки робота в правовому полі є законною. Легальність і прозорість компанії неможливі без її реєстрації, наприклад, в таку організаційно-правову форму як «Товариство з обмеженою відповідальністю» (ТОВ).

Попри те, що за поверхневою оцінкою реєстрація компанії в Україні не здається надто складною, вона вимагає обов’язкового проходження певних етапів. Звернення до податкових органів, відкриття рахунків у банку (в іноземній і національній валюті), отримання електронного підпису (унікального ключа, що містить букви та цифри) – ось лише короткий перелік пунктів, які охоплює реєстрація ТОВ (ТОВ).

Як відкрити ТОВ?

Якщо немає стабільного прибутку і хорошого заробітку, то і реєструвати свою справу немає потреби. Робота в правовому полі необхідна, якщо справи у підприємця йдуть добре. Чимало потенційних партнерів, співпраця з якими принесе відмінний прибуток, не стануть працювати з незареєстрованою фірмою.

Отже, з необхідністю реєстрації ми визначилися. Тепер важливо розібратися, що саме будемо відкривати – ФОП або ТОВ. Перевагою індивідуального підприємництва виступає надання необхідної звітності в спрощеному вигляді. Але бізнесмен зобов’язаний вносити платежі в певному розмірі один раз на рік (процедура обов’язкова).

→ Наявність статутного капіталу на момент реєстрації компанії сьогодні є необов’язковою. Розв’язати це питання можна протягом першого року роботи ТОВ. На законодавчому рівні мінімальний розмір статутного капіталу не встановлено. Капіталом компанії можуть виступати не тільки матеріальні кошти, але і майно. Пропорції встановлює власник.

→ У ТОВ бізнесом може займатися один або кілька людей. Згідно із законом, кількість фізичних і юридичних осіб тут може досягати 100. Можливість відкриття власної справи (товариства з обмеженою відповідальністю) є у кожного громадянина України. Два основних моменти є вирішальними: наявність коштів і бажання реалізувати себе в веденні комерційної діяльності.

→ Перш ніж приступати до основного етапу реєстрації ТОВ, важливо придумати назву компанії. В ідеалі запропонувати кілька варіантів, щоб не було збігів з уже наявними. Важливо встановити розмір статутного капіталу. При цьому окреслити чи йдеться про гроші, майно або комбінований варіант. Класифікатор КВЕД-2010 допоможе розібратися з видом економічної діяльності. До цього питання варто підійти з максимальною відповідальністю. Річ в тому, що вказаний вид діяльності буде занесений в довідку статистики. Більш того, якщо неуважно підійти до вибору, невдовзі може виявитися, що для ведення підприємницької діяльності потрібна ліцензія.

→ На наступному етапі вибирається директор компанії. Якщо на посаду директора призначається громадянин іншої держави, то він повинен підтвердити своє право знаходження в нашій країні.

«Український» директор при реєстрації ТОВ надає паспорт і реєстраційну картку. «Іноземний» керівник – посвідку на постійне проживання, право на ведення підприємницької діяльності, ідентифікаційний код (отриманий в Україні). Важливим моментом залишається нотаріальний переклад всіх документів українською мовою.

→ Після цього варто визначитися з системою оподаткування і вказати місце знаходження нової компанії.

Державний реєстратор надає докладну інструкцію офіційного оформлення фірми. Тут обов’язковим залишається не тільки виконання всіх етапів, а й чітке дотримання термінів кожного.

Складна процедура реєстрації вважається пройденою, коли на руках у підприємця:

  • довідка з органів статистики,
  • виписка з Єдиного реєстру,
  • опис реєстратора,
  • витяги з реєстру платників (в залежності від обраної системи оподаткування).

Варто зазначити, що у виписці ЄДР, яку підприємець отримує після реєстрації компанії, містяться всі необхідні відомості. Тому більшість документів, перелічених вище, не є обов’язковими. Але, з огляду на деякі особливості нашого менталітету і постійні зміни в законодавстві, зайвими ці документи точно не будуть.

Реєстрація ТОВ за законами України

Процедура оформлення ТОВ на офіційному рівні не тільки в державних інтересах. Підприємці також виступають зацікавленою стороною, оскільки з’являється чудова можливість отримувати правдиву інформацію про своїх потенційних партнерів і конкурентів. Більш того, створення прозорого ринку відіграє важливу роль. Доступно як стандартне проходження процедури оформлення, так і віддалене оформлення. Говорячи предметно, подати документи на реєстрацію ТОВ може сам директор або його уповноважена особа, або скористатися можливостями інтернету. Важливий момент: документи, що подаються в електронному вигляді, повинні мати підтвердження автентичності.

Процес державної реєстрації ТОВ:

  • оформлення протоколу установчих зборів з обов’язковими підписами всіх засновників;
  • статут ТОВ: завірений у нотаріуса, прошитий, сторінки пронумеровані;
  • подача заяви на реєстрацію українською мовою;
  • форма обраного способу нарахування податків.

Сама процедура реєстрації може зайняти досить значний часовий проміжок. Тільки після того, як на порталі електронних носіїв буде опублікована відповідна інформація, ТОВ можна буде привітати з появою на внутрішньому ринку країни. Інформація із реєстраційної картки направляється Державним реєстратором всім контролюючим органам. Це треба зробити в день реєстрації компанії.

Реєстрація ТОВ (ООО) «під ключ»: наші переваги

Виходячи з вищевикладеного, пройти процедуру державної реєстрації ТОВ під силу далеко не кожному підприємцю. Особливо, якщо людина ніколи не стикався з бюрократичною тяганиною, не знає, що таке черги, і не розуміє, чому чиновники працюють не за встановленим графіком. Можна навести чимало прикладів, коли бізнесмен, який бажає працювати в правовому полі, після явних «казусів» і несправедливості просто кидає цю затію.

Юристи та адвокати Юридичної компанії «Касьяненко і партнери» пропонують свою допомогу в реєстрації ТОВ. За допомогою фахівців компанії ціна оформлення ТОВ зросте незначно, але при цьому перевага економії часу і нервових клітин очевидна. Фахівці юридичної компанії «Касьяненко і партнери» мають належний рівень знань, щоб швидко розв’язувати будь-які організаційні питання.

Важливим моментом залишається консультаційна допомога підприємцям на всіх етапах. Юристи та адвокати юридичної компанії «Касьяненко і партнери» не тільки допоможуть з вибором найбільш лояльної системи оподаткування, але і розкриють секрети успішного бізнесу.

Замовлення послуги реєстрації ТОВ в Юридичній компанії «Касьяненко і партнери» – правильне рішення, що дозволить заощадити ваш час і нерви. Більшість організаційних питань вирішуються нашими фахівцями. Повний пакет документів збирається без участі клієнта. Законність оформлення паперів гарантована.

Ми гарантуємо вам правильну, швидку і точну реєстрацію ТОВ при зверненні до Юридичної компанії «Касьяненко і партнери».

Касьяненко Дмитро Леонідович

Адвокат, керуючий партнер Юридичної компанії "Касьяненко і партнери". Від 2002 року, Дмитро Леонідович розпочав свій шлях у правничій сфері, пройшовши шлях від ключових позицій у бізнес-структурах до важливих ролей у державному секторі. Завдяки своєму досвіду, він став відомим фахівцем у галузях кримінального права, банківського та фінансового права, господарського та податкового права і процесу.

Подписаться
Уведомление о
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments