click fraud detection

Перереєстрація підприємств

На основі чинного законодавства юридична особа має право вносити зміни до статуту, місце розташування організації (юр. адресу), збільшувати або зменшувати капітал статутного призначення, змінювати найменування, керівництво або засновників. Подібні дії називаються “перереєстрація підприємств”.

Часто виникає необхідність вдатися до процедури перереєстрації компанії для того, щоб можна було вести підприємницьку діяльність в іншій формі. Наприклад, в 2011 року за Законом України «Про акціонерні товариства» всі товариства акціонерів в обов’язковому порядку повинні були перейменувати свої організації з ЗАТ (закрите акціонерне товариство) на ПрАТ (приватне акціонерне товариство) і з ВАТ (відрите акціонерне товариство) на ПАТ (публічне). У зв’язку з цим перейменування ЗАТ на ПАТ – обов’язковий захід.

Яким чином відбувається перереєстрація підприємств

Для юридичних осіб передбачена загальна процедура, яка полягає в зборі необхідної документації, її оформлення відповідно до норм закону і надання в контролюючі органи. Організації в ході переоформлення подають документи в Мін’юст, тоді як підприємства, включаючи ПП, ТОВ та СПД – в реєстраційну службу адміністрації.

Фахівці Юридичної компанії «Касьяненко і партнери» допоможуть вам із загальною процедурою перереєстрації підприємства, зберуть і подадуть весь пакет документів, заощаджуючи при цьому ваші кошти та час.

Рейтинг
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
blankЗавантаження...
Подписаться
Уведомление о
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments
blank