click fraud detection

Рішення суду по кредиту під заставу квартири

Якщо Вас зацікавила ця стаття, то, швидше за все, ви – той, хто може назвати себе «щасливчиком», який отримав кредит під заставу власного іпотечного житла. Як це буває досить часто, ваш кредит теж виявився проблемним і, напевно, суд вже виніс рішення по вашій справі.

Якщо все саме так, то запам’ятайте один важливий факт: оскаржити рішення суду або скасувати його можна лише в десятиденний термін з того моменту, як ви отримали рішення під розпис або дізналися про нього, бувши присутнім в залі судових засідань. Звичайно, адвокат по кредиту Юридичної компанії «Касьяненко і партнери» може допомогти своїм клієнтам навіть в тому випадку, якщо з моменту винесення рішення пройшло кілька років, але необхідно розуміти, що зробити це досить складно, і доводити до подібного не варто.

Як показує юридична практика, з процесом оскарження краще не затягувати, адже несвоєчасна правова допомога або допомога юриста загального профілю (а не спеціалізованого) можуть привести вас до невиправних негативних наслідків.

Якщо рішення було винесено не на вашу користь, адвокат по кредиту Юридичної компанії «Касьяненко і партнери» готовий допомогти вам з наступними проблемами:

  • якщо клієнт не був присутній на засіданні суду – ми скасуємо рішення, винесене заочно, якщо воно не на вашу користь;
  • скасування рішень апеляційних і касаційних інстанцій;
  • робота зі скасуванням рішень третейських судових інстанцій;
  • скасування судових рішень з підбором аргументів на користь нових обставин у справі.

У тому випадку, якщо рішення суду є позитивним для кредитодавця – варто звернутися саме в компанію “Касьяненко і партнери”, тому що наші адвокати по кредитних справах мають більш ніж восьмирічний практичний досвід роботи з кредитними заборгованостями і суперечками на їх фоні.

Для того, щоб вже зараз почати рухатися в напрямку розв’язання вашої проблеми з банком, досить зв’язатися з нашими фахівцями.

Не забувайте, що у Вас є не так багато часу, щоб виправити ситуацію.

Рейтинг
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 3,00 из 5)
Завантаження...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *