click fraud detection

Реєстрація торгової марки

Процедура реєстрації різних торгових марок відбувається з урахуванням основних законів і норм України. Регулювання процедури реєстрації здійснюється Законом України «Про охорону прав на знаки для товарів та послуг». Проведення даного процесу може затягнутися на довгий час, оскільки треба одержати певні дозволи з боку Укрпатенту. Крім цього, на учасників чекає обов’язкова експертиза – формальна і кваліфікаційна.

Головна мета процедури реєстрації торгової марки полягає в захисті унікальності використовуваного торгового знака або марки. Якщо у торгової марки з’являється відповідне свідоцтво, вона знаходиться під надійним захистом держави, стає товаром, який має конкретну матеріальну цінність для держави.

При цьому важливо пам’ятати, що реєстрація буде стосуватися тільки тієї категорії продуктів або послуг, що надаються, стосовно яких було проведено реєстраційний процес.

Юридична компанія «Касьяненко і партнери» пропонує професійну допомогу у розв’язанні різних питань з реєстрації торгових марок, незалежно від області України: від консультацій до збору й подачі необхідного пакету документів.

Фахівці супроводжують клієнта протягом всієї процедури, починаючи від підготовки необхідних документів, і, закінчуючи успішним отриманням свідоцтва. Таким чином, клієнт не бере участі в паперовій тяганині.

Все, що потрібно від клієнта – підписати договір з компанією! З цього моменту питання реєстрації буде повністю під контролем фахівців.

Рейтинг
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *