click fraud detection

Адвокат з керування репутацією в інтернеті

Наша мета – коригувати імідж і відновлювати репутацію клієнтів шляхом ВИДАЛЕННЯ ПУБЛІКАЦІЙ, СТАТЕЙ, ВІДЕО І ФОТО З ІНТЕРНЕТУ, а також статей, публікацій на сайтах, які видаються в пошуку Google, YouTube, неперевірених новин, опублікованих у засобах масової інформації, фото-, відеопостів, які розміщені у мережі facebook, instagram, YouTube, в тому числі будь-якої іншої неправдивої інформації.

Адвокат з керування репутацією в інтернеті – це послуга, яка спрямована на формування благонадійного позитивного інформаційного поля публічної особи, компанії, бренду в інтернеті й видалення неправдивої інформації, статей, публікацій на сайтах, які видаються в пошуку Google, YouTube, неперевірених новин, опублікованих в засобах масової інформації, фото, відеопостів, розміщених у мережі facebook, instagram, YouTube, а також будь-якої іншої неправдивої інформації, яка порушує особисті немайнові права клієнта, з джерел, у яких поширено неправдиву (негативну) інформацію.

Ілюзія анонімності й безкарності дозволяє деяким користувачам мережі Інтернет розміщувати образливі висловлювання, відверту брехню або факти, які, м’яко кажучи, не відповідають дійсності. Ці образи та «факти» можуть стосуватися як конкретних особистостей, так і груп людей, об’єднаних спільними ідеологічними, релігійними або професійними інтересами, блогерів, компанію або бренд, громадських діячів або політиків. В інформаційний вік анонімність і, як її наслідок, безкарність – досить ілюзорні.

Головні аспекти нашої діяльності

Ми робимо набагато більше, ніж просто виправляємо ситуацію і прибираємо негатив з інтернету. Окрім іншого, ми надаємо клієнтові все для його комфорту і безпеки – гарантії, умови яких задокументовано, і збереження анонімності. Ніхто ні про що не дізнається.

Діалог

Ми видаляємо негативні тексти з мережі після проведення переговорів. Це набагато ефективніше зломів та загроз. В нашій команді працюють ремувінг-інженери, психологи, конфліктологи, юристи та учасники переговорів. До того ж, вони добре знають принцип роботи пошукових систем і алгоритми пошуків. Таким чином, ми комплексно підходимо до розв’язання проблеми. Це дозволяє зрозуміти, в чому насправді полягає мотивація автора негативної статті або поста.

Безпека

Всі перераховані вище фахівці підписують з клієнтом договір, тим самим гарантуючи повну безпеку, захист отриманих даних і абсолютну анонімність. Все листування в обов’язковому порядку шифруються.

Законність

Працюємо абсолютно легально, укладаємо і підписуємо з замовником послуги договір. Крім того, клієнт обізнаний про те, що відбувається: перевіряє хід роботи, знає про всі методи та інструменти, використовувані нами.

Гарантія

У контракті прописується пункт про довічну гарантію. Він означає, що ми безкоштовно все виправимо. Наприклад, у разі, якщо вилучений негатив зненацька повернувся на простори інтернету, ми усунемо його безкоштовно.

Особливість збору доказів за фактом завданих образ, розміщення неправдивої інформації, наклепу у мережі інтернет

Як правило, технічні можливості особи самостійно зібрати докази обмежені в силу об’єктивних причин. Самостійно можна визначити власників сайту, на якому розміщена образлива або свідомо неправдива інформація, і провайдера особи, яка надіслала електронною поштою листа образливого характеру. Додаткову інформацію, в тому числі про IP-адресу автора повідомлень в мережі facebook, instagram, YouTube або новинному порталі, про місце знаходження комп’ютера, з якого були зроблені повідомлення, дані людини, яка уклала договір на надання послуг з доступу до мережі Інтернет, можна зібрати тільки маючи на руках відповідну постанову слідчого або визначення суду про витребування доказів, або за адвокатським запитом. На підставі вищевказаних процесуальних документів власники сайту і/або провайдер зобов’язані надати наявні у них відомості про автора повідомлень.

Якщо автор поширеної інформації невідомий або його особу неможливо встановити – належним відповідачем є власник сайту, на якому розміщений зазначений інформаційний матеріал (Справа № 914/4612/14, 18.10.17)

Захист честі, гідності та ділової репутації

Згідно зі ст. 3 Конституції України людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визначаються в Україні найвищою соціальною цінністю. З огляду на Постанову Пленуму Верховного Суду України «Про судову практику у справах про захист гідності та честі фізичної особи, а також ділової репутації фізичної та юридичної особи» від 27.02.2009 року № 1.

Гідність

це визнання цінності кожної фізичної особи як унікальної біопсихологічної цінності.

Честь

позитивна соціальна оцінка особи, яка ґрунтується на відповідності її дій (поведінки) загальноприйнятим уявленням про добро і зло.

Ділова репутація особи

це набута ним громадська оцінка його ділових і професійних якостей під час виконання трудових, службових, громадських чи інших обов’язків.

Згідно з ч. 1 ст. 275 ГК України фізична особа користується правом на захист свого особистого немайнового права від протиправних посягань інших осіб, яке реалізується в порядку способів, визначених Головою 3 ГК України, зокрема, у такий спосіб може виступати відшкодування моральної шкоди, спростування неправдивої інформації, заборона поширення інформації, якою порушуються особисті немайнові права та ін.

Отримайте контроль над негативом

Наш метод роботи – комплексний і безпечний. Альтернатива злобі та негативу є завжди. Тому ми діємо легально, відповідно до закону. Наше головне завдання – розв’язати проблему замовника, що звернувся до нас. Ми націлені на результат, а не просто на отримання грошей. Якщо ми не справляємося з поставленими цілями, то повертаємо гроші.

Працюємо відповідно до законодавства

Ми дотримуємося закону: не зламуємо сторінки, профілі або пошту, не загрожуємо автору або його близьким людям. Надаємо гарантії, забезпечуємо безпеку.

Ретельно прораховуємо кожну дію

Пропонуємо кілька варіантів роботи з негативом в інтернеті. Надаємо всі сценарії клієнту, після чого він обирає найприйнятніший. За ним ми й діємо.

Деіндексація

Негатив легко ховається навіть в цільовій групі. Тому ми також працюємо над витісненням посилань з негативними відомостями з пошукових систем.

Коли потрібна послуга адвоката з управління репутацією:

 1. З’явився негатив в мережі інтернет: Google, YouTube видає в пошуку негативну інформацію про Вас або Вашу компанію, товари або послуги.
 2. У соціальних мережах facebook, instagram або YouTube поширюють коментарі, публікації, негативні пости або відео про Вас або Вашу компанію, вміст яких не відповідає дійсності й принижує Вашу честь і гідність.
 3. Вас «топлять» конкуренти, Ви політик, блогер або публічна особа. Якщо в інтернеті ведеться нечесна конкурентна боротьба, Ви вважаєте, що найближчим часом в інтернеті або соціальних мережах з’являться негативні публікації «ботів» про Вашу персону або Вашу компанію, бренд, товари або послуги.
 4. Ви блогер, журналіст, публічна особа або звичайний користувач соц. мереж і Вас звинувачують у поширенні неправдивої інформації. Наприклад: Ви поширили інформацію про особу, написали пост, публікацію, статтю, зняли відео, але ця інформація, викладена в інтернеті, на її думку порушує її честь та гідність. В результаті, на вас подали позов про відшкодування моральної шкоди в випадку приниження гідності, честі та ділової репутації фізичної особи, щодо якої ви нібито поширили неправдиву інформацію.
 5. Засоби масової інформації опублікували новину чи неправдиву інформацію про Вас, яка порушує особисті немайнові права і завдає Вам збитків або моральних страждань.

Законодавство надає потерпілому право на захист честі, гідності та ділової репутації за допомогою кримінального переслідування винного або в цивільно-процесуальному порядку. Свобода слова і право на висловлювання не є абсолютними, вони існують лише до того моменту, поки не порушують права інших осіб. Право на свободу думки та слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань  відповідає обов’язку не поширювати про особу неправдиву інформацію, та таку, що ганьбить її гідність, честь чи ділову репутацію. У разі порушення немайнового права на повагу честі та гідності єдиним органом, на який ображена особа може покладатися, є суд. Саме суд може визнати поширену інформацію неправдивою, й зобов’язати відповідача її спростувати.

Етапи роботи адвоката щодо управління репутацією в інтернеті

На попередній консультації Ви маєте надати адвокату всю відому Вам інформацію, а також джерело поширення інформації, описати ситуацію і викласти факти щодо поширення про Вас неправдивої інформації. Після цього ми:

 1. Підписуємо договір про захист прав клієнта
 2. Аналізуємо поточну ситуацію, шукаємо джерело поширення інформації
 3. Збираємо доказову базу
 4. Розробляємо стратегію, готуємо «дорожню карту» захисту
 5. Нотаріальна фіксація доказів у мережі інтернет, статті, публікації на сайтах, які видаються в пошуку Google, Yandex, YouTube, новини засобів масової інформації, фото, відеопости, які розміщені в мережі facebook, instagram, YouTube, про що складається відповідний протокол.
 6. Оцінюємо розмір заподіяної моральної чи матеріальної шкоди, якщо треба залучаємо незалежних експертів
 7. Готуємо матеріали в суд і подаємо позов про захист честі та гідності особистості в разі поширення про неї неправдивої інформації, яка порушує її особисті немайнові права, а також права інших зацікавлених осіб (наприклад, членів її сім’ї та родичів), якщо вона прямо або побічно порушує їх особисті немайнові права.
 8. Залучення засобів масової інформації, блогерів, підготовка матеріалів, статей, публікацій, розміщення в ЗМІ. Співпрацюємо з інтернет-ресурсами з написання статей, публікацій, матеріалів журналістських розслідувань.

Результат роботи адвоката з управління репутацією в інтернеті

 1. Видалення з мережі інтернет контенту, визнаного судом незаконним, включаючи статті, публікації на сайтах, які видаються в пошуку Google, Yandex, YouTube, новини засобів масової інформації, фото, відеопостів, які розміщені в мережі facebook, instagram, YouTube, неправдивої інформації, що порушує особисті немайнові права клієнта.
 2.  Стягнення збитків, моральної чи матеріальної шкоди, а також сплату послуг адвоката з людини, яка розмістила негативну інформацію про Вас.
 3. Розміщення інформації та різних текстів, статей, новин, публікацій в ЗМІ на інтернет-ресурсах в мережі інтернет, які спростують зміст негативної публікації про Вас.

Компенсація моральної шкоди та відшкодування збитків

Людина, щодо якої були допущені образи або поширена свідомо неправдива інформація, має право вимагати компенсації моральної шкоди та відшкодування збитків.

Необхідно пам’ятати, що для задоволення позову про відшкодування моральної шкоди в разі приниження гідності, честі та ділової репутації фізичної особи, позивач повинен в обов’язковому порядку довести суду в порядку цивільного судочинства такі юридичні факти:

 • наявність моральної шкоди, завданої фізичній особі;
 • протиправність діяння людини, яка заподіяла моральну шкоду;
 • наявність зв’язку між шкодою, протиправним діянням і виною людини, яка вчинила діяння;
 • юридичне обґрунтування вартості заподіяної шкоди.
 • ми комбінуємо технічні і юридичні інструментиНачало формы

Потрібно розуміти, що видалення відео або фото з чужих каналів або сайтів – це дуже складний процес. І гарантій, що результат буде позитивним, Вам не дасть ніхто. А якщо дають таку гарантію, то це відверта брехня.

Наприклад, видалити відео з чужого YouTube каналу може або власник цього каналу, або сам YouTube, якщо йому довести необхідність цього, а видалити фото чи пост з Facebook може власник акаунту або сама соціальна мережа.

Ми практично ніколи не зв’язуємося з власником каналу або сайту, тому що наші клієнти хочуть зберігати повну анонімність. Наше завдання полягає в тому, щоб переконати сам відеохостинг (сайт, соцмережу) видалити відповідне відео або фото.

Позитивна репутація – ключ до Вашого успіху!

Управління репутацією

Ми керуємо вашої репутацією, створюючи авторитет і позитивний імідж вашої компанії, що дозволяє їй виглядати привабливо в очах клієнтів.

Захист репутації бізнесу і публічних персон від чорного PR

Допомагаємо нейтралізувати дію негативу ваших недоброзичливців і конкурентів, вибудовуємо захист компаній і публічних персон від «чорного піару».

Репутаційний PR

Допомагаємо створити вам і вашій компанії позитивну репутацію, яка є не тільки запорукою повноцінного функціонування бізнесу, а й одним з головних факторів залучення клієнтів.

Моніторинг

Проводимо моніторинг згадувань і відгуків про вас і вашу компанію. За результатами їх аналізу будуємо стратегію роботи.

SERM послуги

Допомагаємо в управлінні репутацією компанії в інтернеті. В результаті, пошук показує тільки позитивну інформацію про вашу компанію, а негатив витісняється.

ПОСЛУГИ З ВИДАЛЕННЯ ПУБЛІКАЦІЙ, СТАТЕЙ, ВІДЕО І ФОТО З ІНТЕРНЕТУ

ВАРТІСТЬ ВИДАЛЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ

Підготовка та направлення вимоги (адвокатського запиту, претензії, скарги, електронного обігу) про видалення неправдивої інформації, статей, публікацій на сайтах, які видаються в пошуку Google, Yandex, YouTube, неправдивих статей, новин, опублікованих в засобах масової інформації, фото, відеопостів, що розміщені в мережі facebook, instagram, Youtube, а також будь-якої іншої неправдивої інформації, яка порушує особисті немайнові права клієнта, про якого поширено неправдиву (негативну) інформацію.

 • аналізуємо поточну ситуацію, шукаємо джерело поширення інформації;
 • збираємо доказову базу;
 • залучаємо технічного фахівця, програмістів;
 • залучаємо адвоката;
 • отримуємо інформацію та контактні дані про власника сайту або автора публікації, домену та хостингу;
 • підготовлюємо та направляємо вимогу (адвокатський запит, претензію, скаргу, електронний обіг) про видалення неправдивої інформації та компенсацію моральної та матеріальної шкоди;
 • підготовлюємо та направляємо вимогу (адвокатський запит, претензію, скаргу, електронний обіг) про блокування сайту або повне блокування на рівні доменного імені, що містить неправдиву інформацію.

Вартість видалення за 1 статтю, термін виконання 3 дні – 15 000 грн.

Повна чистка видачі в пошукових системах Google, Yandex недостовірної інформації, статей, публікацій на сайтах

 • аналізуємо поточнї ситуацію, шукаємо джерело поширення інформації;
 • збираємо доказову базу;
 • залучаємо технічного фахівця, програмістів;
 • залучаємо адвоката;
 • отримуємо інформацію та контактні дані про власника сайту або автора публікації, домену та хостингу;
 • займаємось підготовкою та направленням вимоги (адвокатського запиту, претензії, скарги, електронного обігу) про видалення неправдивої інформації;
 • займаємось підготовкою та направленням вимоги (адвокатського запиту, претензії, скарги, електронного обігу) про блокування сайту або повне блокування на рівні доменного імені, що містить неправдиву інформацію.

Вартість і терміни залежать від великої кількості факторів, кількості посилань і публікацій в пошукових системах – від 100 000 грн.

Захист честі, гідності та ділової репутації в суді. Судове видалення неправдивої інформації статей публікації на сайтах новин, зареєстрованих як ЗМІ. Послуга охоплює:

 • аналіз поточної ситуації, пошук джерела поширення інформації;
 • збір доказової бази;
 • отримання інформації та контактних даних про власника сайту або про автора публікації, домену та хостингу;
 • нотаріальну фіксацію доказів в мережі інтернет статті, публікації на сайтах;
 • розроблену стратегію, готуємо «дорожню карту» захисту;
 • оцінку розміру заподіяної моральної чи матеріальної шкоди, психологічного стану, та у разі потреби залучення незалежних експертів;
 • залучення технічного спеціаліста, програмістів;
 • залучення адвоката;
 • залучення експерта;
 • залучення лінгвіста;
 • підготовку матеріалів до суду і подачу позову про захист честі і гідності особистості;
 • позов про визнання інформації, опублікованої на вебсайтах мережі Інтернет, facebook, instagram, Youtube, що видається в пошуку Google, Yandex, YouTube неправдивою, такою, що принижує честь, гідність і ділову репутацію. Видалення такої інформації;
 • забезпечення позову у вигляді блокування публікації, новини;
 • комплексне представництво інтересів в суді;
 • отримання рішення суду в суді будь-якої інстанції.

Вартість за 1 статтю, термін від 4-7 місяців, кількість судових інстанцій 1 (одна) – від 40 000 грн.

У вартісті не входять: судові збори, нотаріальні витрати, психологічна експертиза або експертиза розміру заподіяної шкоди та матеріальних збитків, залучення лінгвіста.

Видалення інформації юридичним шляхом: алгоритм роботи

 1. Комплексний аналіз даних. В першу чергу з’ясовуємо, чи потрапляє негатив під статті Кримінального кодексу.
 2. Складаємо досудову претензію. Нам необхідно почекати два тижні після відправлення документа до відповідних інстанцій.
 3. Звертаємося до експертів. До того, як почнуться судові розгляди, займаємося лінгвістичною експертизою, координуємо дії з нотаріусом.
 4. Подаємо до суду позовну заяву. Звертаємося до суду за місцем проживання заявника. Хочемо зазначити, що в суді може виступати сам клієнт або його довірена особа (яка обов’язково повинна мати довіреність на ведення всіх справ).
 5. Робимо запит на блокування. Як тільки подаємо позовну заяву, додатково вимагаємо включити блокування ресурсу на час, поки розглядається наш позов. Потрібно відзначити, що ймовірність отримання задовільного рішення має шанси 50/50. Але в разі позитивного результату вирішується багато проблем.
 6. Беремо участь в судових засіданнях. Як правило, судовий розгляд триває приблизно від чотирьох до семи місяців. Термін варіюється з різних причин: позиція судді, масштаб проблеми та ін.
 7. Отримуємо рішення. У тих випадках, коли позивач отримав задовільний результат, ми набуваємо право заходити на сайти з поганою інформацією, вимагати видалення або приховання інформації. Таким чином, прибираємо негатив, і він більше не шкодить клієнту.

Пошук зловмисників

Встановлення особи зловмисника, яка ховається за анонімними акаунтами в соціальних мережах і месенджерах, і яка розмістила неправдиву інформацію, статті, публікації на сайтах, які видаються в пошуку Google, Yandex, YouTube, неправдиві новини, опубліковані в засобах масової інформації, фото, відеопости, розміщені в мережі facebook, instagram, Youtube, а також будь-як у іншу неправдиву інформацію, що порушує особисті немайнові права клієнта, за яким поширена така неправдива (негативна) інформація.

Ціна договірна

Залучення журналістів і ЗМІ для відновлення репутації в інтернеті

 • підготовка статей, публікацій;
 • розміщення інформації та різних текстів, статей, новин, публікації в ЗМІ на інтернет-ресурсах в мережі інтернет, на сайтах мережі Інтернет, facebook, instagram, Youtube, інформації, котра має спростувати зміст негативної публікації про Вас.

Ціна – від 25 000 грн.

SERM (Search Engine Reputation Management) – управління репутацією клієнта. Це комплекс заходів, спрямованих на видалення або приховання негативної інформації з пошукової системи.

Коли потрібна ця послуга?

 • Якщо в пошуковій видачі видно замовні статті, які шкодять вашій репутації (чорний PR).
 • Багато негативних відгуків про роботу або сервіси вашої компанії.
 • Неправдива інформація про ваш продукт або послугу.
 • Мало або зовсім немає відомостей про вас, не сформований імідж бізнесу або продукту.

Що дає SERM?

 • Позитивний імідж.
 • Довіра цільової аудиторії.
 • Ріст впізнаваності бренду.

Дана послуга буде вам корисна в тому разі, якщо Ви цікавилися такими питаннями:

 • видалення негативних відгуків;
 • чистка поганих коментарів;
 • як прибрати негативні відгуки в пошуку;
 • як очистити репутацію компанії;
 • як управляти репутацією в інтернет;
 • залишили поганий відгук;
 • чистка негативної інформації в інтернеті.

Як працює SERM?

Результат досягається шляхом запиту на публікацію позитивної інформації про компанію або її послуги, публічну особу, бізнесменів у вигляді хороших відгуків, рекомендацій від інших людей, які користувалися послугами цієї фірми або знають публічну особу, бізнесмена – відгуки розміщуються на інших сайтах в мережі Інтернет, facebook, instagram, Youtube, сайтах, які видаються в пошуку Google, Yandex, YouTube, і спростовують зміст негативних публікацій про Вас або розповідають про позитивні сторони.

У разі, якщо нові позитивні відгуки не витіснили негативну інформацію з ТОП 10, то здійснюється зовнішнє просування сторінок відгуків зворотними посиланнями.

Вартість – від 25 000 грн у місяць

Важливо!! : Ризики при зверненні до суду

Наші фахівці роблять все можливе, щоб інформація була видалена юридичним шляхом. Однак все не так просто, тому клієнти можуть зіткнутися з певними ризиками. Від них ніхто не застрахований.

 1. Деяку інформацію неможливо видалити. В інтернеті присутній контент, до якого з юридичної точки зору не можна підкопатися.
 2. Доводи не справляють враження на суд. Аналогічні справи можуть мати дещо різні рішення. Складно сказати, яким буде результат конкретного розгляду.
 3. Прогалини в законодавчій базі. Потрібно відзначити, що згідно із законом старий негатив, коли набуває нового заголовку, з легкістю перетворюється в нову статтю. Доводиться знову подавати позовну заяву і починати судові тяжби. При цьому хвиля негативу не зменшується.
 4. Суд не здатний розв’язати всі проблеми. У позові вказується конкретне прохання заявника: прибрати негатив з інтернету або приховати посилання в пошукових системах. Але конфлікт між сторонами на цьому не завершується.

Але всьому є альтернатива – ремувінг (комплекс заходів з видалення негативу)

Як говорилося вище, ми спеціалізуємося на видаленні негативної інформації найбільш безпечним і продуктивним способом – за допомогою переговорів. Намагаємося поговорити з автором негативної статті або відгуку, вислухати його, після чого переконати видалити ці дані з інтернету. Ми ні в якому разі не зламуємо акаунти, електронну пошту та не доходимо до залякування самого автора або його близьких. Для нас неприйнятна передача даних третім особам.

Наша мета – розв’язати проблеми між клієнтом і автором неприємного коментаря. Перш за все треба знайти больові точки. Підготовлюємо ґрунт для успішних переговорів і розв’язання проблеми.

Результат: сторони приходять до компромісу, автор видаляє інформацію. Всі недомовки, образи розчиняються.

Якщо ви вирішуєте замовити послугу видалення негативної статті, то ми надаємо гарантію. Іншими словами, при раптовому поверненні контенту знову зв’язуємося з автором і переконуємо його видалити його знов. Зокрема не беремо з клієнта оплату за це. Потрібно відзначити, що, застосовуючи метод видалення інформації юридичним шляхом, неможливо дати подібні гарантії з об’єктивних причин.

Ми видалимо або заблокуємо погану інформацію. Це не вплине на якість життя. Крім того, вам не доведеться звертатися до суду і чекати кілька місяців рішення (можливо, не на вашу користь).

Забезпечуємо анонімність клієнта

Адвокат з управління репутацією в інтернеті від Юридичної компанії “Касьяненко і партнери” – це не тільки застосування юридичних важелів щодо захисту ваших прав, честі, гідності та ділової репутації, а так само технічних механізмів – весь негатив, опублікований в інтернеті буде видалений, а ви отримаєте відшкодування моральної шкоди та “чисту” ділову репутацію!

Касьяненко Дмитро Леонідович

Адвокат, керуючий партнер Юридичної компанії "Касьяненко і партнери". Починаючи з 2002 року отримав великий юридичний досвід на ключових позиціях бізнес структур та державному секторі в галузі права та фінансів.

blank

Ми використовуємо файли cookie для отримання інформації про те, як ви використовуєте наш Веб-сайт. Детальніше

Cookie-файли

Ми використовуємо файли cookie для отримання інформації про те, як ви використовуєте наш Веб-сайт. Cookie-файли дозволяють нам забезпечити можливість використання Веб-сайту в більш зручному і доступному форматі. Такі файли, як правило, не містять будь-які дані, які дозволили б нам ідентифікувати вас як конкретну фізичну особу. Ваші дані будуть оброблятися з використанням cookie-файлів протягом дозволеного вами періоду.


Політика використання файлів Cookie / Cookie Policy
Згода користувача на правила користування веб сайтом
Згода на збір, обробку та передачу персональних даних

Закрити