IFLR1000-2018 Касьяненко і Партнери увійшла до списку всесвітнього рейтингового видання | Касьяненко и Партнеры

iflr1000-logoЮридична компанія «Касьяненко і Партнери» увійшла до списку всесвітнього рейтингового видання IFLR1000 https://www.iflr1000.com/Firm/Kasyanenko-Partners-Ukraine/Profile/28528#profile

IFLR1000 – це спеціалізоване юридичне видання, яке включає в себе перелік провідних світових фінансових і корпоративних юридичних фірм та окремих юристів. Від започаткування у 1990 році і до сьогодні видання співпрацює з юридичними компаніями у більш ніж 120 країнах світу. Головні офіси знаходяться у Великій Британії, США та Гонг Конгу (КНР).

IFLR1000 здійснює комплексну роботу щодо оцінювання та класифікації юридичних фірм та юристів за сферами практики в межах кожної країни. Основними галузями права, досліджуваними рейтингом IFLR1000, є діяльність юридичних фірм у питаннях діяльності банків і банківської справи, ринків капіталів, M&A (злиття та поглинання), проектного фінансування, реструктуризації та неплатоспроможності. У деяких країнах особлива увага видання присвячена деривативам, регулюючим та інвестиційним фондам для фінансових послуг.
images2018Керуючий партнер юридичної компанії «Касьяненко і Партнери» Дмитро Касьяненко також увійшов до списку всесвітнього рейтингового видання IFLR1000. https://www.iflr1000.com/Lawyer/Dmytro-Kasyanenko/Profile/57970#profile

Рейтингову оцінку Юридичної компанії «Касьяненко і партнери» здійснено на основі доказів супроводжування нами транзакцій протягом останнього року, проведено аналіз партнерів та дослідженні відгуків експертів, якими виступають корпоративні клієнти.

Окрім цього, IFLR1000 забезпечує постійні огляди діяльності кожної юридичної фірми, аналіз ринкових тенденцій та новин в межах певної країни, висвітлюючи при цьому особливості галузі практики, галузеві та географічні сили, відгуки клієнтів і колег та, власне, результати транзакційної роботи.

Рейтинг
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *