click fraud detection

Надра, позитивний відгук від кліента. Про закриття виконавчого провадження. | Касьяненко и Партнеры

В травні 2017 році до нашої компанії звернувся пенсіонер Микола Петрович ( імена змінені) з наступною ситуацією:

В 2006 році він виступив поручителем по валютному кредиту свого колеги Олександра. Через три роки Микола Петрович разом зі своєю сім’єю переїхав на постійне місце проживання в іншу область та з часом перестав спілкуватись зі своїм колегою, а тому не знав про його фінансову ситуацію та сплачував чи ні той платежі по кредиту.

В кінці 2016 року Микола Петрович помітив, що у нього з пенсії утримуються 20 % державною виконавчою службою. Виконавча служба направила нашого клієнта до банку, де вияснилось, що після 2008 року колега Миколи Петровича перестав вносити платежі по кредиту внаслідок чого в 2009 році банк звернувся до суду з метою отримання судового наказу про стягнення з боржника та поручителів несплаченого залишку заборгованості за кредитом в розмірі 100 000 гривень.

Суд необхідний судовий наказ видав, який потім банком був направлений до виконавчої служби. Виконавча служба наклала арешти на все майно боржника по кредиту та його поручителів та стягували по 20% зі всіх офіційних доходів кожного з них.

Проаналізувавши матеріали справи, по якій було видано судовий наказ на стягнення заборгованості, юристи нашої компанії знайшли невідповідність у діях банку вимогам законодавства України та подали заяву про скасування судового наказу. У судовому засіданні суд задовольнив заяву подану юристами нашої компанії та виніс ухвалу про скасування судового наказу, що означало звільнення нашого клієнта від сплати заборгованості в банку.

В подальшому нами було подано дану ухвалу до виконавчої служби та закрито виконавче провадження, а з майна нашого клієнта були зняті всі обтяження та припинено відрахування з пенсії.

Рейтинг
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *