click fraud detection

Державне бюро розслідувань розпочало досудове розслідування щодо можливих неправомірних дій осіб, які входять до правління Національного Банку України

15 січня 2020 в інтернеті було поширено аудіозапис розмови начебто Гончарука, заступниці голови НБУ Катерини Рожкової та міністерки фінансів Оксани Маркарової.

Чиновники обговорювали пояснення зміцнення курсу гривні для президента Зеленського, а Гончарук заявив, що «Зеленський має дуже примітивне розуміння економічних процесів», а також визнав, що сам він — «профан в економіці».

В зв’язку із ситуацією що склалася в Україні з псевдо-стабілізації курсу гривні Державне бюро розслідувань розпочало досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо можливих неправомірних дій осіб, які входять до правління Національного Банку України за ознаками кримінального поводження ч. 1 ст. 367 КК України

(Службова недбалість, тобто невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам та інтересам окремих громадян, або державним чи громадським інтересам, або інтересам окремих юридичних осіб).

Владимир Зеленський
Володимир Зеленський – наш Президент.

#КАСЬЯНЕНКО #адвокат #нбу #дбр #гончарук #Зеленський

Про результати та хід слідства цього кримінального провадження будемо повідомляти на сайті компанії та на сторінці Фейсбук. 

Рейтинг
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *