click fraud detection

Альфа Банк позитивний відгук кліента у справі про стягнення коштів – захист від Касьяненка | Касьяненко и Партнеры

Цього року до ЮК «Касьяненко і партнери» звернувся громадянин з однієї зі східних областей, становищем якого скористався ПАТ «Альфа Банк», подавши неправомірний позов проти Клієнта.

logoМісцевий суд, проігнорувавши вимоги процесуального законодавства щодо належного повідомлення сторін про розгляд справи, порушивши принцип змагальності щодо обов’язку доказування Банком власних позовних вимог про стягнення заборгованості за кредитним договором, заочним рішенням задовольнив вимоги Банку в повному обсязі та стягнув мільйонну суму як вірно встановлену заборгованість за кредитом.

Юристи ЮК «Касьяненко і партнери» домоглися скасування протиправного рішення, ухваленого з грубими порушеннями процесуального порядку як судом, так і Позивачем по справі.

Окрім цього, завдяки детальному дослідженню проблемної кредитної заборгованості, юристам вдалося і довести повну безпідставність позовних вимог Банку, провести належні розрахунки, виявити помилки у даних Банку стосовно складових заборгованості, вказати на відсутність оригіналів необхідних документів тощо.

Таким чином, в результаті повного та всебічного розгляду справи суд ухвалив нове рішення по справі про відмову в задоволенні позовних вимог Банку в повному обсязі, чим відновив порушене право Позичальника.

Касьяненко Дмитрий Леонидович

Адвокат, управляющий партнер Юридической компании "Касьяненко и партнеры". Начиная с 2002 года получил большой юридический опыт на ключевых позициях бизнес структур и государственном секторе в области права и финансов.

Подписаться
Уведомление о
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments
blank