click fraud detection

ЮК “КАСЬЯНЕНКО І ПАРТНЕРИ” віднесена до числа рекомендованих та внесена в реєстр «Кращих постачальників товарів та послуг 2019 року»!

blank

Сьогодні отримали приємну новину. ТОВ “ЮК “КАСЬЯНЕНКО І ПАРТНЕРИ” за попередніми результатами експертного аналізу віднесена до числа рекомендованих та внесена в реєстр «Кращих постачальників товарів та послуг 2019 року»!

Цей клас включає:

– юридичне представництво інтересів однієї сторони, що виступає проти іншої сторони в судах або інших судових

-органах, як особисто членами колегії адвокатів, так і під їх керівництвом:

онсультаційні послуги та представництво в цивільних справах

-консультаційні послуги та представництво в кримінальних справах

-консультаційні послуги та представництво в трудових суперечках

-загальні консультації та складання юридичних документів:

-підготовку різних юридичних документів, заповітів, доручень тощо

діяльність державних та приватних нотаріусів, судових виконавців, третейських суддів, експертів і арбітрів.

Шановна, Карина Вікторівна!

Повідомляємо Вас про проведення підсумків галузевої аналітики 2019 року яка проводиться кожного року з метою визначення та відзнаки кращих підприємств галузі що надають якісні та надійні послуги, відзнаки та розвитку підприємств соціально важливого і стратегічного значення.

Ваша компанія ТОВ “ЮК “КАСЬЯНЕНКО І ПАРТНЕРИ” була розглянута серед діючих компаній галузі (КВЕД 69.10) та підприємств малого і середнього бізнесу регіону і – м.Київ. За попередніми результатами експертного аналізу організація віднесена до числа рекомендованих та внесена в реєстр «Кращих постачальників товарів та послуг 2019 року».

Асоціацією економічного співробітництва та розвитку підприємництва організацію ТОВ “ЮК “КАСЬЯНЕНКО І ПАРТНЕРИ” представлено до участі у національній програмі «Вибір споживача 2019».

Прийняти участь в Номінації можуть лише рекомендовані або пріоритетні підприємства, які при отриманні відзнаки проходять фінансово-економічний, юридичний та інформаційно-репутаційний аналіз.

Статус «Вибір споживача» підкреслює високу якість роботи і престижність компанії, її значиму роль у розвитку галузі та регіону. Відзнака показує клієнтам та партнерам, що послуги підприємства являються надійними, якісними та пріоритетними для вибору. Реєстр формується щорічно на основі експертної оцінки комісії Аналітичного центру та за участі головних організаційних партнерів. Кожна компанія оцінюється за показниками, що характеризують попит послуги або товару серед клієнтів та споживачів. Додатково аналізуються відкриті дані, показники компанії по відношенню до галузі та регіону. В реєстр може бути включено лише 3% діючих підприємств галузі. Результати проведеної аналітики публікуються на відкритому порталі з правом комерційного використання.

blankВідповідно до умов номінації Вам надається можливість отримання:

Національного сертифікату «Вибір споживача 2019»

Статус-нагороди «Вибір споживача 2019»

Торгової марки «Вибір споживача 2019» для розміщення на упаковці, сайті або документах

Прес-релізу про компанію на офіційному порталі Аналітичного центру та в ЗМІ (ТСН, Корреспондент.net, 1+1, УНІАН та Сегодня.ua)

Команда аналітичного центру вітає Вас з цією подією та виражає подяку колективу компанії за добросовісне виконання обов’язків перед клієнтами, відмінну якість послуг, створення робочих місць і внесок у розвиток галузі!

Касьяненко Дмитрий Леонидович

Адвокат, управляющий партнер Юридической компании "Касьяненко и партнеры". Начиная с 2002 года получил большой юридический опыт на ключевых позициях бизнес структур и государственном секторе в области права и финансов.

Подписаться
Уведомление о
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments
blank