h6

Заказ обратного звонка

В настоящее время наш рабочий день закончен. Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

Заказ обратного звонка

Ваше сообщение успешно отправлено

В липні 2017 року до ЮК «Касьяненко і партнери» звернулася клієнтка ПАТ «Укрсоцбанк». У зв’язку з неможливістю виконання зобов’язань за Договором про надання споживчого кредиту від 2007 року,

logoКлієнтка намагалася шляхом переговорів врегулювати спірні кредитні відносини з Банком щодо погашення 100-тисячної заборгованості у іноземній валюті.

Однак, Банк в противагу цьому не лише звернув стягнення на іпотечне майно, передане в якості застави за кредитом, а й звернувся до Третейського суду при Асоціації українських банків з позовом про стягнення кредитної заборгованості. Рішенням суду було повністю задоволено позовні вимоги Банку.

При цьому, оскільки спір про відновлення порушеного права Кредитодавця було вирішено до внесення змін до ст. 6 ЗУ «Про захист прав споживачів» в частині непідвідомчості третейським судам справ у спорах щодо захисту прав споживачів, у тому числі споживачів послуг банку (кредитної спілки), рішення Третейського суду про стягнення з Клієнтки заборгованості за кредитом підлягало скасуванню.

З відповідною заявою про скасування вказаного рішення у зв’язку з його незаконністю та неможливістю виконання законним шляхом юристи ЮК «Касьяненко і партнери» і звернулися до районного суду міста Києва.

Для того, аби виправити судову помилку і скасувати незаконне рішення третейського суду, юристи пройшли шлях через Апеляційний суд міста Києва, який за результатом розгляду справи і зобов’язав районний суд скасувати рішення третейського суду.

Таким чином, юристам ЮК «Касьяненко і партнери» вдалося запобігти незаконному стягненню доходів Клієнта на користь ПАТ «Укрсоцбанк».

Тел.: 067 239-93-88 Тел.: (044) 209-50-69
E-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. Skype: dkasyan99

 

 

 

укрсоц банк, укрсоцбанк, укрсоцбанк кредит, кредит, долг, адвокат, відгук касьяненко і партнери, відгук касьяненко, отзывы касьяненко и партнеры, касьяненко и партнеры отзывы, дмитрий касьяненко отзывы касьяненко Дмитри

Оцените материал

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (3 Голосов)
h6
+38 (044) 209-50-69
+38 (067) 239-93-88
E-maillaw@kasyanenko.com.ua
Адресул. Владимирская, 40/2

 

click fraud detection