h6

Заказ обратного звонка

В настоящее время наш рабочий день закончен. Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

Заказ обратного звонка

Ваше сообщение успешно отправлено

logoЮридична компанія Касьяненко і партнери захистили свого кліента, в якого рейдери незаконно переоформили право власності на його майно.

Як протистояти рейдерам?

Якщо Ваше майно переоформили незаконно?

Що робити, якщо злочинці переоформили право власності на Ваше майно без Вашої згоди?

Що робити, якщо підробили документи на Ваше майно або бізнес?

Представник позивача ОСОБА_4 звернувся до відділення поліції із заявою про вчинення злочину ОСОБА_6, який підробив підписи та печатки в актах прийому-передачі та в подальшому їх використав у власних цілях. Відомості за вказаною заявою внесені до ЄРДР 14.03.2016 року з правовою кваліфікацією кримінального правопорушенняч.4 ст.358 КК України(т.1 а.с.39).

Відповідно до висновку почеркознавчої експертизи №від 2016 року, яка проведена в межах досудового розслідування, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №1201.. від ... 2016 року, згідно якого підписи ОСОБА_4 у акті на передачу житлового приміщення та в довідці про відсутність заборгованості, виконані іншою особою з наслідуванням справжнього підпису ОСОБА_4..

Юристи Юридичної компанії Касьяненко і партнери подали до суду позов з вимогою повернути незаконно перереєстроване майно.

Суд апеляційної інстанції вважає, що висновок почеркознавчої експертизи №...від .... 2016 року, яка проведена в межах досудового розслідування, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12....від ....016 року, згідно якого підписи ОСОБА_4 у акті на передачу житлового приміщення та в довідці про відсутність заборгованості, виконані іншою особою з наслідуванням справжнього підпису ОСОБА_4, є належним письмовим доказом у справі, є оціненим судом у сукупності з іншими доказами, і таким, що свідчить про відсутність у позивача волі на відчуження спірного майна.

Крім того відповідачем не надано жодного доказу на спростування почеркознавчої експертизи №... від .... 2016 року. Колегія суддів вважає, що підлягають також задоволенню позовні вимоги про скасування державної реєстрації права власності на нерухоме майно - квартиру АДРЕСА_2, за ОСОБА_3, номер запису про власність №....., внесений .....2016 року державним реєстратором Реєстраціної служби Білоцерківського міськрайонного управління юстиції Київської області ОСОБА_5, оскільки документи на підставі яких був внесений запис (довідка та акт прийому передач) позивачем не видавався, отже підстави для набуття у відповідача права власності на спірне нерухоме майно відсутні.

Таким чином, суд вважає, що доводи апеляційної скарги заслуговують на увагу, висновки суду не відповідають обставинам справи, рішення суду першої інстанції ухвалено з порушенням норм матеріального і процесуального права і підлягає скасуванню з ухваленням нового рішення про задоволення позовних вимог відповідно до ст. 376 ЦПК України. Апеляційну скаргу кліента ЮК Касьяненко і партнери задовольнити.

Рішення .... суду Київської області від .... 2018 року скасувати та ухвалити новее судове рішення. Позов задовольнити.

Витребувати нерухоме майно - квартиру АДРЕСА_2, з чужого незаконного володіння ОСОБА_3 та передати його на користь кліента ЮК Касьяненко і партнери. Скасувати державну реєстрацію права власності на нерухоме майно - квартиру АДРЕСА_2, за ОСОБА_3, номер запису про власність №1... ....2016 року державним реєстратором Реєстраціної служби міськрайонного управління юстиції Київської області ОСОБА_5.

 

 

Защита прав собственности и бизнеса 
Юридическая компания «Касьяненко и партнеры» 
www.kasyanenko.com.ua
+38 (067)239-93-88

Оцените материал

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (2 Голосов)
h6
+38 (044) 209-50-69
+38 (067) 239-93-88
E-maillaw@kasyanenko.com.ua
Адресул. Владимирская, 40/2

 

click fraud detection