h6

Заказ обратного звонка

Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

Заказ обратного звонка

Ваше сообщение успешно отправлено

Юридична компанія «Касьяненко і партнери» за підсумками загальнодержавного ранжування номіновано на звання «Лідер року 2018»

fabf6-clip-64kb 1Касьяненко і партнери отримали результа: "Золото рейтингу серед юридичних компаній України та Києва за показником "Динаміка вартості чистих активів", за основним видом діяльності: Діяльність у сфері права. Це не лише чергова нагорода. Це цілий рік щоденної роботи команди Касьяненко і партнери, не одного десятка юристів, адвокатів, фахівців, експертів, аудиторів. Це відзнака для команди , Це визнання затребуваності фахівців на ринку юридичних послуг.

Хочемо висловити окрему подяку нашим колегам і партнерам, чий професіоналізм, цілеспрямованість, системність і бажання розвивати не тільки компанію, але і ринок в цілому дають можливість підтримувати високі стандарти якості юридичних послуг для наших клієнтів.

Національний бізнес-рейтинг проводить рейтингування підприємств України вже більше 14 років і за цей час завоював довіру та повагу ділової спільноти за прозорість та незалежність оцінювання.  Нагорода “Лідер року 2018” (http://nbr.com.ua) вручається підприємствам, які вносять значний вклад в розвиток галузі і економіки України в цілому, дотримуються високих стандартів і створюють імідж України як правової економічно розвиненої держави. Почесним званням «Лідер року» відзначаються ті компанії, що увійшли в топ галузевого рейтингу за результатами аналізу фінансово-економічних показників.

Національний бізнес-рейтинг демонструє рівень успішності та стабільності підприємств України серед аналогічних за розміром, видом економічної діяльності, географією роботи.
Це об'єктивний інформаційний ресурс про підприємства для внутрішнього використання (прийняття управлінських рішень) і для зовнішніх користувачів (інвесторів, держави, банків, страхових компаній, ЗМІ тощо). 

НБР – представництво міжнародного Союзу Національних бізнес-рейтингів в Україні, який об'єднує оргкомітети Національних бізнес-рейтингів у восьми країнах, визначає міжнародні принципи рейтингування, ініціює програми нагородження та організовує масштабні заходи для підприємців.

lider2018

Оцените материал

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (4 Голосов)
h6
+38 (044) 209-50-69
+38 (067) 239-93-88
E-maillaw@kasyanenko.com.ua
Адресул. Владимирская, 40/2

 

click fraud detection