h6

Заказ обратного звонка

В настоящее время наш рабочий день закончен. Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

Заказ обратного звонка

Ваше сообщение успешно отправлено

В травні 2017 році до нашої компанії звернувся пенсіонер Микола Петрович ( імена змінені) з наступною ситуацією:

В 2006 році він виступив поручителем по валютному кредиту свого колеги Олександра. Через три роки Микола Петрович разом зі своєю сім’єю переїхав на постійне місце проживання в іншу область та з часом перестав спілкуватись зі своїм колегою, а тому не знав про його фінансову ситуацію та сплачував чи ні той платежі по кредиту.

В кінці 2016 року Микола Петрович помітив, що у нього з пенсії утримуються 20 % державною виконавчою службою. Виконавча служба направила нашого клієнта до банку, де вияснилось, що після 2008 року колега Миколи Петровича перестав вносити платежі по кредиту внаслідок чого в 2009 році банк звернувся до суду з метою отримання судового наказу про стягнення з боржника та поручителів несплаченого залишку заборгованості за кредитом в розмірі 100 000 гривень.

Суд необхідний судовий наказ видав, який потім банком був направлений до виконавчої служби. Виконавча служба наклала арешти на все майно боржника по кредиту та його поручителів та стягували по 20% зі всіх офіційних доходів кожного з них.

Проаналізувавши матеріали справи, по якій було видано судовий наказ на стягнення заборгованості, юристи нашої компанії знайшли невідповідність у діях банку вимогам законодавства України та подали заяву про скасування судового наказу. У судовому засіданні суд задовольнив заяву подану юристами нашої компанії та виніс ухвалу про скасування судового наказу, що означало звільнення нашого клієнта від сплати заборгованості в банку.

В подальшому нами було подано дану ухвалу до виконавчої служби та закрито виконавче провадження, а з майна нашого клієнта були зняті всі обтяження та припинено відрахування з пенсії.


Тел.: 067 239-93-88 Тел.: (044) 209-50-69
E-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. Skype: dkasyan99


надра, надра банк кредит, надра кредит, долг, адвокат, відгук касьяненко і партнери, відгук касьяненко, отзывы касьяненко и партнеры, касьяненко и партнеры отзывы, дмитрий касьяненко отзывы касьяненко Дмитри

Оцените материал

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (3 Голосов)
h6
+38 (044) 209-50-69
+38 (067) 239-93-88
E-maillaw@kasyanenko.com.ua
Адресул. Владимирская, 40/2

 

click fraud detection