h6

Заказ обратного звонка

Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

Заказ обратного звонка

Ваше сообщение успешно отправлено

Сумнозвісний ТОВ «КЕЙ-КОЛЕКТ» звернувся до районного суду міста Києва з позовом до Клієнта ЮК «Касьяненко і партнери», в якому просив суд звернути стягнення на предмет іпотеки – квартиру вартістю понад 70 тис. дол. США шляхом визнання права власності на іпотечне майно за ТОВ «КЕЙ-КОЛЕКТ».

logoВсупереч імперативному припису Закону України «Про іпотеку» про те, що такий спосіб звернення стягнення на іпотечне майно в судовому порядку не вирішується та не застосовується, суд першої інстанції позов задовольнив та визнав речове право за Позивачем.

Професіонали ЮК «Касьяненко і партнери» в ході розгляду справи в суді апеляційної інстанції вказали на конкретні помилки, допущені ТОВ «КЕЙ-Колект»: від моменту незаконного набуття права вимоги за Кредитним договором, який початково було укладено з іншим банком, аж до повного спростування змісту позовних вимог колектора, заявлених з порушенням законодавства про іпотеку.

Колегія суддів, відштовхуючись від доводів захисників Іпотекодавця, одноособово підтримала вимоги його апеляційної скарги та висвітлила правову позицію таким чином, що її подальше оскарження незаконним набувачем стало просто неможливим.

 

067 239-93-88 Тел.: (044) 209-50-69

E-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. Skype: dkasyan99

 

 

 

Відгук касьяненко і партнери, відгук касьяненко, отзывы касьяненко и партнеры, касьяненко и партнеры отзывы, дмитрий касьяненко отзывы касьяненко Дмитрий отзывы

Оцените материал

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (3 Голосов)
h6
+38 (044) 209-50-69
+38 (067) 239-93-88
E-maillaw@kasyanenko.com.ua
Адресул. Владимирская, 40/2

 

click fraud detection