h6

Заказ обратного звонка

Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

Заказ обратного звонка

Ваше сообщение успешно отправлено

Аферисти подали підроблені документи про прийняття спадщини до нотаріуса на невстановлену особу. Реальний власник дізнався про те , що рейдери намагаються заволодіти його майном, одразу звернувся до Юридичної компанії Касьяненко і партнери за допомогою подати заяву в поліцію та зберегти його квартиру у своїй власності.

У 2015 році до нас звернувся Рижиков П.А. з наступною ситуацією: у нього була знайома в літньому віці про яку він піклувався – Раскова П.П. Ще в 2009 році вона склала заповіт відповідно до якого все її майно, в тому числі однокімнатна квартира в Деснянському районі м. Києва, після її смерті переходить до Рижикова П.А.

Після смерті Раскової П.П. в 2013 році, Рижиков П.А. звернувся до нотаріуса з метою отримання свідоцтва про право на спадщину. Однак нотаріус зазначив на те, що спадкова справа по майну Раскової П.П вже відкрита в іншій нотаріальній конторі на підставі заяви про прийняття спадщини поданої начебто внуком Раскової П.П. Однак, знавши спадкодавця все життя, Рижиков П.А. знав, що ніяких родичів, а тим паче внуків, в неї не було.

Після цього Рижиков звернувся до юридичної компанії «Касьяненко і партнери» по допомогу. Проаналізувавши ситуацію, юристи нашої компанії подали позов до Деснянського районного суду про визнання права власності в порядку спадкування. В ході розгляду справи в суді нами було подано всі належні докази того, що заповіт був складений відповідно до закону, єдиним спадкоємцем відносно вказаного заповіту є саме Рижиков П.А., а жодних інших належних спадкоємців немає. Заслухавши наші доводи, Деснянський районний суд виніс рішення яким повністю задовольнив наші позовні вимоги.

Оцените материал

4.9 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.90 (5 Голосов)
h6
+38 (044) 209-50-69
+38 (067) 239-93-88
E-maillaw@kasyanenko.com.ua
Адресул. Владимирская, 40/2

 

click fraud detection