h6

Заказ обратного звонка

В настоящее время наш рабочий день закончен. Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

Заказ обратного звонка

Ваше сообщение успешно отправлено

Рейдери маючи інформацію про те, що в квартирі в м. Києві ніхто не проживав, підробили договір купівлі продажу, підробили підпис, за вкраденим ключем доступу реєстратора до єдиного реєстру речових прав на нерухоме майно внесли зміни до реєстру та перереєстрували квартиру на іншу підставну особу. Далі аферисти продали цю квартиру третій особі.

Як врятувати майно від аферистів?

В 2017 році до Юридичної компанії «Касьяненко і партнери» звернувся чоловік з наступною ситуацією: в 2005 році Петровою О.О. було складено заповіт відповідно до якого все її майно після її смерті переходить до Гончарова Б.О. Серед всього іншого в спадковій масі також була двохкімнатна квартира в м. Києві, ринкова вартість якої дорівнює 60 000 доларів США. В 2012 році Петрова О.О. померла, після чого Гончаров Б.О. звернувся до нотаріуса з метою отримання свідоцтва про право на спадщину. Однак в отриманні вказаного свідоцтва Гончарову Б.О. було відмовлено, оскільки, нібито ще в 2010 році Петровою О.О. було продано квартиру Мізінцеву П.О. на підставі договору купівлі-продажу, що був зареєстрованим в реєстрі за № 777 приватним нотаріусом Овчаровою Б.Ю.

Однак, нашому Клієнту ( Гончарову Б.О.) було достеменно відомо, що жодних договорів на відчуження вищевказаної квартири укладено не було, а Петрова О.О. до самої своєї смерті проживала в квартирі, яку нібито продала ще в 2010 році.

Вислухавши вказану ситуацію та уклавши договір з клієнтом, юристи компанії «Касьяненко і партнери» подали позовну заяву до суду про визнання договору купівлі-продажу недійсним, визнання право власності на квартиру в порядку спадкування за заповітом та витребування майна з чужого незаконного володіння.

В ході судового процесу були заявлені клопотання про витребування матеріалів спадкової справи, нотаріальної справи по відчуженню вищевказаної квартири, були отримані пояснення приватного нотаріуса Овчарової Б.Ю., яка підтвердила, що жодних дій по засвідченню договору купівлі-продажу вищезазначеної квартири нею зроблено не було, а право власності було оформлено на підставі незаконного проникнення до державного реєстру через її підпис. Також юристами нашої компанії було доведено відповідними документами, що Петрова О.О. до самої своєї смерті проживала у своїй квартирі, оплачувала всі платежі, а тому ніякого договору купівлі-продажу не могло бути укладено. Накінець, врахувавши всі наші доводи, Суд виніс рішення яким було задоволено позовні вимоги та повернуто квартиру у власність нашого клієнта.

Керуючий партнер ЮК Касьяненко і партнери

Дмимтро Касьяненко

Тел.: 067 239-93-88 Тел.: (044) 209-50-69
E-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. Skype: dkasyan99

Оцените материал

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (2 Голосов)
h6
+38 (044) 209-50-69
+38 (067) 239-93-88
E-maillaw@kasyanenko.com.ua
Адресул. Владимирская, 40/2

 

click fraud detection