h6

Заказ обратного звонка

Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

Заказ обратного звонка

Ваше сообщение успешно отправлено

30.07.2018 року Дмитра Касьяненко делеговано до нового складу Громадської ради при Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України

Без названия

Керуючий партнер Дмитро Касьяненко долучився до роботи в якості нового учасника Установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Міністерстві енергетики та вугільної промисловості Українив від Громадської організації «Правниче партнерство України».

Громадська рада при Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України є консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення дієвої участі громадськості в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю, формуванням та реалізацією державної політики Міністерства у сферах енергетики.

Касьяненко Дмитро вважає, що його участь у громадській раді та його знання надзвичайно важливі з огляду на необхідність професійного представництва в органах, які здійснюють вплив на формування державної політики.

"Готовий до ефективної та корисної роботи в громадській раді." зазначив Дмитро Касьяненко.

Протокол № 2 засідання Ініціативної групи з підготовки Установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України від 30 липня 2018 року

 

Оцените материал

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосов)
h6
+38 (044) 209-50-69
+38 (067) 239-93-88
E-maillaw@kasyanenko.com.ua
Адресул. Владимирская, 40/2

 

click fraud detection