h6

Заказ обратного звонка

Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

Заказ обратного звонка

Ваше сообщение успешно отправлено

В 2018 році ПАТ «Дельта Банк» розпочало судовий процес проти постійного Клієнта ЮК «Касьяненко і партнери» щодо проблемної заборгованості за кредитом.

logo Розглядаючи дану справу, районний суд міста Києва жодним чином не сприяв стороні Позичальника: суддя, не досліджуючи належним чином надані Банком докази, не врахувавши обґрунтовані заперечення юристів ЮК «Касьяненко і партнери» щодо непідтверджених позовних вимог Дельта Банку, прийняв незаконне рішення про задоволення позовних вимог Банку в повному обсязі та стягнення з Клієнта навмисно завищеної заборгованості до півтора мільйони гривень.

Лише на стадії апеляційного розгляду справи юристи ЮК «Касьяненко і партнери» домоглися повного встановлення судом обставин справи і дійсних сум заборгованості Клієнта за кредитом.

Так, з огляду на надання Банком першочергово неправильного розрахунку заборгованості, відсутність належного документального підтвердження заявлених вимог, що було процесуальним обов’язком Банку, апеляційний суд, завдяки професійному підходу захисників ЮК «Касьяненко і партнери» повністю скасував незаконне рішення суду першої інстанції.

Тел.: 067 239-93-88 Тел.: (044) 209-50-69
E-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. Skype: dkasyan99

 

дельта банк, дельта кредит, кредит, долг, адвокат, відгук касьяненко і партнери, відгук касьяненко, отзывы касьяненко и партнеры, касьяненко и партнеры отзывы, дмитрий касьяненко отзывы касьяненко Дмитри

Оцените материал

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (2 Голосов)
h6
+38 (044) 209-50-69
+38 (067) 239-93-88
E-maillaw@kasyanenko.com.ua
Адресул. Владимирская, 40/2

 

click fraud detection