h6

Заказ обратного звонка

Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

Заказ обратного звонка

Ваше сообщение успешно отправлено

Цього року до ЮК «Касьяненко і партнери» звернувся громадянин з однієї зі східних областей, становищем якого скористався ПАТ «Альфа Банк», подавши неправомірний позов проти Клієнта.

logoМісцевий суд, проігнорувавши вимоги процесуального законодавства щодо належного повідомлення сторін про розгляд справи, порушивши принцип змагальності щодо обов’язку доказування Банком власних позовних вимог про стягнення заборгованості за кредитним договором, заочним рішенням задовольнив вимоги Банку в повному обсязі та стягнув мільйонну суму як вірно встановлену заборгованість за кредитом.

Юристи ЮК «Касьяненко і партнери» домоглися скасування протиправного рішення, ухваленого з грубими порушеннями процесуального порядку як судом, так і Позивачем по справі.

Окрім цього, завдяки детальному дослідженню проблемної кредитної заборгованості, юристам вдалося і довести повну безпідставність позовних вимог Банку, провести належні розрахунки, виявити помилки у даних Банку стосовно складових заборгованості, вказати на відсутність оригіналів необхідних документів тощо.

Таким чином, в результаті повного та всебічного розгляду справи суд ухвалив нове рішення по справі про відмову в задоволенні позовних вимог Банку в повному обсязі, чим відновив порушене право Позичальника.

 

Тел.: 067 239-93-88 Тел.: (044) 209-50-69
E-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. Skype: dkasyan99

 

 

 

альфа банк, альфа кредит, кредит, долг, адвокат, відгук касьяненко і партнери, відгук касьяненко, отзывы касьяненко и партнеры, касьяненко и партнеры отзывы, дмитрий касьяненко отзывы касьяненко Дмитри

Оцените материал

4.875 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.88 (4 Голосов)
h6
+38 (044) 209-50-69
+38 (067) 239-93-88
E-maillaw@kasyanenko.com.ua
Адресул. Владимирская, 40/2

 

click fraud detection