h6

Заказ обратного звонка

Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

Заказ обратного звонка

Ваше сообщение успешно отправлено

Новости

В начале 2018 года в ЮК "Касьяненко и Партнеры" обратился Клиент с текущим судебным процессом по иску ООО "Порше Мобилити" о взыскании доначисленных процентов по Кредитному договору и 3% годовых.

В травні 2017 році до нашої компанії звернувся пенсіонер Микола Петрович ( імена змінені) з наступною ситуацією:

У 2015 році до нас зо допомогою звернувся Андрій. В 2007 році він уклав кредитний договір з ОТП банком для купівлі квартири.

В 2018 році ПАТ «Дельта Банк» розпочало судовий процес проти постійного Клієнта ЮК «Касьяненко і партнери» щодо проблемної заборгованості за кредитом.

Цього року до ЮК «Касьяненко і партнери» звернувся громадянин з однієї зі східних областей, становищем якого скористався ПАТ «Альфа Банк», подавши неправомірний позов проти Клієнта.

Сумнозвісний ТОВ «КЕЙ-КОЛЕКТ» звернувся до районного суду міста Києва з позовом до Клієнта ЮК «Касьяненко і партнери», в якому просив суд звернути стягнення на предмет іпотеки – квартиру вартістю понад 70 тис. дол. США шляхом визнання права власності на іпотечне майно за ТОВ «КЕЙ-КОЛЕКТ».

Постійний клієнт ЮК «Касьяненко і партнери» зіткнувся з проблемою недотримання ПАТ «Дельта Банк» порядку виконання рішення суду про стягнення заборгованості.

Судова практика та поділ «іпотечної» квартири

У сучасних реаліях покупка житла одним платежем – річ, яку може дозволити собі далеко не кожний. Тому подружжя в більшості випадків купує житло в кредит.

Іпотека оформлена на одного з подружжя: як поділити при розлученні?
Розподіл іпотеки відбувається на рівні частини, навіть у тому випадку, якщо вона оформлена на одного з членів подружжя. Сама ж квартира перебуває у спільній власності.

Про поділ майна подружжя, придбаного у кредит

Верховний Суд України у справі про розподіл майна подружжя від  27 квітня 2016 року висловив власну позицію, щодо того, як має відбуватися даний процес та які нюансі потрібно враховувати. Більше того, справа стосувалася саме поділу автомобіля при розлученні. 

h6
+38 (044) 209-50-69
+38 (067) 239-93-88
E-maillaw@kasyanenko.com.ua
Адресул. Владимирская, 40/2

 

malicious adware removal